Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Facebook "kapcsolatban" ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook "kapcsolatban" ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
A párommal ki szeretnénk rakni facebookra hogy kapcsolatban vagyunk azonban nem szeretném ha ez az üzenőfalon is megjelenne. Ki lehet ugy rakni hogy az üzifalon ne jelenjen meg de az adatlapomon az adataimnál igen? ha igen hogyan? köszönöm szépen

2012. okt. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjelenik kitörlöd.De miért baj ez?
2012. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor kitörlödik az adatlapomrol is nem? a barátom igy akarja :S
2012. okt. 10. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, az adatlapodon ott marad.
2012. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adatlapon ott marad,csak az üzenőfali bejegyzést törlöd
2012. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért? nem akarja a barátod hogy esetleg valaki megtudja? ;) :/ ez egy kicsit gáz szerintem...


N22

2012. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább azt nem akarja hogy 'lájkolgassák' meg hozzászóljanak... Nincs ebben semmi gáz. Ha valaki rámegy az adatlapjukra az látni fogja. A falon én sem osztok meg semmit.
2012. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Be lehet állítani ott, ahol a kapcsolati státuszodat is állítod, hogy ki lássa. Beállítod, hogy csak te, vagy lehet be tudod állítani azt is, hogy ő is. Ennyi.

Az én véleményem az, hogy nem közösségi oldalra való ez a funkció. Én nem fogom kirakni, hogy kapcsolatban vagyok, nem érdekel, hogy ki örül ennek, vagy ki tépi a haját ezen. A közvetlen ismerősök, barátok úgyis tudják mi a helyzet, a maradék 500 ember véleménye meg éppen nem érdekel. Persze tudom öreg vagyok én már ehhez a modern világhoz, még iponeom sincs. Mondjuk megengedhetném magamnak, csak nem vagyok "azé mee kell" birka.

28F

2012. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval, én sem szoktam ilyesmit kirakni
2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!