Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy úgy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy úgy vagyok valakivel szerelmi kapcsolatban, hogy egyikőnk sem mondta ki, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat! : )
2012. jan. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizony. Nem kell azt kimondani jön magától. Így sztem romantikusabb
2012. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban ez így megy.
2012. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : )
2012. jan. 10. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi se mondtuk ki,hogy igen akkor mától egy pár vagyunk :))


Megismertük egymást

Sokat beszélgettünk

Szerveztünk közös baráti programokat

Simiztuk,öleltük egymást

Csókolóztunk

Telefonszámot cseréltünk

Sok-sok sms-t írtunk egymásnak alvás előtt

Megbeszéltünk telefonon találkozót

Ott újra csókolóztunk

Aztán megint találkoztunk megint csókolóztunk

Felmentem hozzájuk és rávett,hogy aludjak ott

Két nappal később is ott aludtam akkor már volt szex is

aztán minden péntek,szombat-on ott aludtam

És egy szerelmes pár voltunk :))


21/F

2012. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a te válaszodat is (..szép történet)! : )
2012. jan. 15. 02:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mi is így vagyunk csak még nem szerelmespár. :)
2012. jan. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet altalanositani. Nalunk hosszu honapokig nem volt kimondva es megbeszelve, viszont ugy vislekedett velem mintha a baratnoje lennek.

Aztan miutan kiderult hogy fuvel-faval csal, hozzamvagta, hisz mi nem is voltunk egy par.

Milyen a parod?

Ha rendes, akkor ne aggodj.

Ha onzobb tipus, akkor jarj utana.

Egyebkent ha ki is mondjatok szavakkal hogy egy par vagytok az meg nem garancia semmire. Lehet masnap eppenugy vegeszakad a kapcsolatnak.

De szerintem a szavakkal valo megerosites az mindig fontos (tettek utan), igy nyugodtabb mindket fel es nincsenek ebbol nezetelteresek. Lasd en esetem, honapokig sot, tobb mint egy evig mi egyutt voltunk, amirol kiderult hogy megse voltunk egyutt. Vicces es bosszanto!!

Ha er neked ez a kapcsolat annyit, akkor igenis hozd szoba, hogy teged erdekelne hogy mi is van most kozottetek. Lehet parod is tudni szeretne.

Es ha parod ezt elutasitja, akkor abbol sok mindenre ra lehet jonni. Persze nem kell tultargyalni a dolgokat. Csak ugy lajtosan:)

2012. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!