Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rocker fiúk! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtök igazi anti-rocker lenne?

Figyelt kérdés

Világéletemben utáltam a rockzenét. Nemrég a haverom baráti köréből kinéztem egy csávót, akiről kiderült, hogy igazi rocker fazon. Ez kicsit furcsa nekem, mert mindig pávákkal jártam(kövezzetek meg, de nekem az a stílus jobban bejött), de ez más helyzet.

Szóval nektek bejönne egy olyan csaj, akivel nem egyezik a stílusotok+ inkább nőiesebb ruhákat hord.

Ja , és nektek a nagy mell pozitív vagy negatív külső tulajdonság, mert azt vettem észre, hogy a páváknak inkább a lapos csajok jönnek be, és nem tudom, hogy itt is a sportmelltartót részesítsem -e előnybe.

Előre is köszi a válaszokat!



2012. okt. 12. 22:47
1 2
 1/13 A.Romanov ***** válasza:
100%
A kiszemeltem (az egyik :) ) épp egy anti-rocker, én meg az vagyok :D De nincs hosszú hajam és nem feketében járok, de rocker vagyok... többé kevésbé.
2012. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes tolerálni hogy mit hallgatok, én is képes vagyok nem beledumálni abba amit ő hallgat. Én szeretem a kerek formákat...
2012. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Azt el tudnám viselni, de hogy ilyen éretlen hülyeleány, azt nem.
2012. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
4+
2012. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rocker vagyok, de engem nem zavarna.. maximum próbálnám megszerettetni vele, hátha 1-2 lágyabb muzsika mégis csak bejön neki és az fasza (: Sőt.. eddig még nem láttam olyan lányt, aki nekem bejön és rock/metal zenét hallgat... na jó egy villanásnyira volt egy Arch Enemy klipbe xdd de ha jobban megnézném lehet ő se, válogatós vagyok naaa de a lényeg nem gond :) Mellméret meg ilyen f*szságok nem stílustól függnek fogjátok fel :D Szerintem apszolút embere válogatja :) Én pl szeretem ha nagy/nagyobb, de ne súrolja a pokol kapuját :)

18/f

2012. okt. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%

Én igazi Metal Rocker fiú vagyok és engem zavarna ha igazi anti-rocker lenne.

Hosszú fekete hajam van mindig feketében járok.

Sőt néha még a körmeimet is kifestem feketére és a szememet.

Meg szerintem a Rockerek a leg pávábbak.

Kell ezeknél a pasiknál pávább?


[link]


[link]


[link]


[link]


Ja és a nagy mell nekem negatív tulajdonság.

20/f

2012. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Scremo-Rocker srác vagyok és nekem mind1 mármint ha utálja a rockereket akkor elvileg engemis :). De ha csak a zenét akkor túlélem.

Én úgyis az érzékenyebb csajokat csípem nem a tombolós állatokat. Ez persze nem minden rockerre igaz pl. Rám se de nekem ez a fontos.

A mell nekem mind1 de ne legyen kellemetlenül nagy és azért látszódjon.

:D

2012. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Bár én LÁNY vagyok, volt már antirocker barátom...(úgy hogy én az vagyok...tény, hogy nem is tartott sokáig, de ez nem az eltérő zenei ízlés miatt volt, hanem sokkal inkább a személyisége volt a gond), de ha szeret téged/tetszel neki, szerintem nem fogja érdekelni, hogy mit hallgatsz, ha a személyiséged megfogja...:)

De az is lehet, hogy te fogsz rájönni, hogy mégse a te stílusod a pasi, és nem működhet a dolog...A kinézet nem stílus, hanem ember függő, hogy kinek mi jön be...És szerintem légy önmagad...Sok sikert; és ne felejtsd el: soha ne próbáld megváltoztatni a pasi gondolkodását, DE te se változtasd meg gyökeresen a sajátodat!

18/L


Off:6-os, féltékeny vagy Joey-ra? A kb 20 év korkülönbség (javára) ellenére, szerintem nála jobb férfi nem igazán van...<3 és nagyon sok mindent letett az asztalra, és szerintem, ha nem zenekari tagokról van szó a fiún a smink hát öhm...öhm...maradjunk ennyiben...És milyen rocker-metálos pávázza le a saját stílusa képviselőit?!

2012. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert a zenehallgatás nem magányos tevékenység (mint pl. az olvasás) és nem örülnék neki, ha a csajom miatt nem hallgathatnék hangosan azt, amit akarok.
2012. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondanék,hogy egy rocker lány is lehet nőies.;)
2012. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!