Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet így valakim? (bőv. Lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valakim? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
Noshát,a kérdés adott..Olyan fiú vagyok,aki nem követi a trendet,nem áll be ugy mond a sorba,a mai disco zenéket nem is hallgatom,elég mély érzésű vagyok,szeretem a rockot,szabadidőmbe ha persze ki is jön rajtam,kiirom magamból az érzéseim vers formában.Tehát se az emot nem követem,se semmi mást,csak egy kis vékony pajeszom van,és egy gombostünyi fekete fülbevaló.:)De ugye nem is igen járok el sehova.Sajnos az élet ugy hozta,hogy csalódnom kellett,viszont a körülöttem lévő lányokat lelkileg nem látom elég fejlettnek..ugy értem vihognak a semmin,disco ide oda,nyávogás,és ezeket nem preferálom :) előbb a lelket nézem meg egy nőnek,fontos kedves,őszinte,és a szerelmet is ugy fogja fel mint a világ legnagyobb kincsét,amit mindig is ápolni kell,és nem kiprobálni még x fiut,hogy felnőjön hozzá és ugy hozzáállni hogy a szerelem csak fizikai kielégülés semmi más,és csak jó ha van melletted valaki,de csak ennyi.Én eztláto m és nem tudom hogy valaha megtalálom-e a párom,mert belsőre nagyon érzékeny vagyok,és előbb azt keresem,utána külső.. Várnom kell még vagy létezik ilyen? mert itt nem igen látok ilyesmit :) Köszi előre is! 19/F

2012. okt. 13. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer eljő a te időd is meglásd gyermekem...
2012. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szóval te ilyen művészlélek vagy?

Az egyik osztálytársam is ilyen, és van barátnője

2012. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Milyen együtteseket hallgatsz?:D

Egyébként úgyis lesz valakid előbb utóbb..

2012. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akik ilyen srácokat keresnek, ne aggódj :) Csak azért tenni is kell érte, hogy megtaláld öket... hiába nehéz néha.
2012. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen felfogású fiúk bejönnek, de a te gondolkozásod talán már kicsit kezd át menni unalmasba, szóval hogy azért a srácnak legyen humora, engedje elmagát legyen kicsit rosszfiús.. azon kivül sztem nincs semmi rossz benned:)
2012. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszinte lány nem létezik. Ezt leszámítva találhatsz ilyen lányt, de csak ha jól nézel ki.
2012. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet találni őszinte csajt, csak nehéz
2012. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen,mondhatjuk :) Eléggé művészlélek vagyok,itt egy példa legfrisebb versre,hogy kiültem mult vasárnap egy kis erdő részre,és ugy kezdtem irni,az más kérdés hogy jó nagy vihar kerekedett belőle XD [link] :)


Zene? punk rock akkor egyértelmű hogy the Grenma,ott a tankcsapda is,red hot chilli peppers,69 eyes,néhai ACDC,zanzibár, ami pedig nem rock de szövege miatt nagyon megtud érinteni az pedig ákos(na nem a dobrádi persze XD :) ) aztán szerintem még sok van csak nem jut eszembe..egyébként a verset is véeményezhetitek nyugodtan,ritka régen irtam :)


Amanda: és hol találjak? :) disco kilőve mert ott nem hiszem van,meg a többi hely,hiszen láttam milyen a többség ebben a korban sajnos..de ha túől rágörcsölnék az pedig azért nem lenne jó :)

Amúgy kikérem magamnak humorom az van xD de rosszfiúság az tényleg nincs,az nem én lennék,illetve azért reménykedek hátha valahol mégiscsak van őszinte lány,mégha ritka is..hiszen ha probléma van ne mással beszélje meg,legyek én a lelke fele..szerintem :)

2012. okt. 13. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, majd megtalálod azt akit kell. :) A vers egész jó, még néhány év gyakorlás és talán ismertebb is lehetsz.

24/F

2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj, egyszer egy lány nagyon szerencsés lesz veled. :) De használd már a saját neved facebook-on, könyörgöm. :D Engem csak ez akasztott ki. :)

21L

2012. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!