Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 36 éves Kedvesem örömét csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves Kedvesem örömét csak makulátlan renddel tudom felkelteni (persze szexen kívül), ez baj? 27 éves nő

Figyelt kérdés
Legalábbis ezt mondja, de néha egyszerűen semmi időm nem marad, csak a "tűzoltó takarításra". Gyerek, munka, testedzés stb. Jó lenne vmi egyéb ötlet.

2012. okt. 14. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem baj vagy nincs más eszköz emelett?
2012. okt. 14. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Segít neked ő is? Vagy csak elvárja a makulátlan rendet?

Dolgozol a gyerek mellett, vagy otthon vagy még vele?


(A legtöbb családban, ahol a gyerek jól érzi magát otthon, nincs makulátlan rend. Ahol az van, ott a gyerek nem érezte jól magát. :D )

2012. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

dolgozom, itthon tanítok angolt. szépen be vagyok táblázva. a gyerkőc ovis, de igen: nehéz a rendet utána megtartani.

most meg már ott tartok h pro és contra táblázatot készítek. pedig nem jellemző ráma bizonytalanság.


ráadásul tegnap még ő hozta fel h legyen esetleg vége. akkor meggondolta magát, de most megint mással foglalkozik, leköti magát, nem figyel rám.


ő ilyen, de ez nekem elég? újrakezdeni, elköltözni úgy hogy a lányom is imádja... nehéz ez.


pro és contra lent. mit gondoltok?



külső+ szenvtelenség, kevés figyelem-

szex+ nem udvarol és bókol-

szép emlékek+ pesszimista-

komoly szándék+ nem lelkesít-

kitartás+ nem tudom kitartok-e hosszútávon-

keményen változásra ösztönöz + én löktem a továbblépésbe-

ha gyengéd, érzem: kitartok hosszútávon+ nem álmodik közös jövőt-

gondoskodó Szaszával+ nehezen fogadja el a múltam-

gondoskodó, lelkiismeretes velem+ néha feleslegesnek érzem magam-

tolerálja a jelenem+ maga vallja olykor: nem alkalmas kapcsolatra-

azt vallom: már ideje nem kezdeményez kontaktot-

logisztika gond: költözés+ nem mondja hogy szeret-

őszinte+ jobban szeretem mint ő engem-

szívből szeretem+ más értékrend-

2012. okt. 14. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Uh, bébi, te nem vagy egyszerű...:)
2012. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az baj?
2012. okt. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!