Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra felkelteni a volt barátom érdeklődését, hogy újra meglássa bennem azokat az értékeket, amiket akkor, mikor összejöttünk?

Figyelt kérdés

csak három hónapot voltunk együtt, aztán ő szakított, mert annak ellenére, hogy (akkor még) nagyon szeretett, szerinte teljesen különböző emberek vagyunk különböző értékrendekkel. én azóta nagyon sokat változtam, "felnőttebb" lettem, átalakult a dolgokhoz való hozzáállásom is - és szeretném, ha megismerné ezt az új énemet is. még mindig szeretem őt, és azt hiszem, hogy újra jól tudnánk érezni magunkat együtt. viszont ő azt mondja, hogy valami nincs meg, ami kellene, és ő nem akarja keresgetni.


és én azt szeretném, ha nem kellene keresnie, hanem csak úgy észrevenné... :D szerintetek hogyan hívjam fel magamra a figyelmét - arra, hogy mennyivel "klasszabb" ember lettem (ezt sokan mások is mondták már, hogy sokat és jó irányban változtam), és arra hogy talán mégis megérne a kapcsolatunk egy próbát?


2012. jún. 7. 15:22
 1/10 okoska31 ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, aki 3-szor melegítettem fel az exemmel kapcsolatot, hogy csak a töltött káposzta jó melegítve.

Ráadásul alapvető dolgokban (értékrend) nem passzoltok.

Nem igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást....

2012. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

egy éve még én is hihetetlennek tartottam volna, hogy valaki miatt ennyire meg tudok változni, de szinte teljesen másként állok már mindenhez, mióta őt megismertem.

olyan dolgok foglalkoztatnak, olyan dolgokat tartok fontosnak, amiket előtte soha sem, még csak fel sem merült bennem, hogy szükség lenne rájuk.

olyan, mintha az értékrendszerem az övéhez "idomult volna", kb. átvettem az övét - az ő céljait, amikről beszélt, hogy milyen életet képzel el, milyen családot a későbbiekben. igaz, hogy egy kis idő eltelt, de szinte észrevétlenül nekem is ezek és úgy váltak fontossá, ezekre vágyom, és vele.

még sosem volt ilyen velem ezelőtt, hogy valaki ekkora hatással legyen rám.

2012. jún. 7. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán olyan felnőtt kell neki, akinek saját értékrendje van. Nem mindenkinek van Pygmalion-komplexusa.
2012. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
végül is azt mondod akkor, hogy nem olyan társra vágynak az emberek, akiknek az értékrendje megegyezik/nagyon hasonló az övékével?
2012. jún. 7. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Az jó dolog, de magától legyen ilyen gondolkodása, ne tőlem. Bár az sem baj, ha valami újat nyújtasz, hogy ketten legyetek a kapcsolatban.
2012. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy elég értetlen vagyok, de :D az miért rossz, hogy az ő hatására változtam meg és kezdtem így viszonyulni a dolgokhoz? miért lehet valaki szemében baj, hogy ekkora hatással volt rám?
2012. jún. 7. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is jól megfogalmaztam, de ez olyannak tűnik, mint a vérfertőzés. Beleszeretni a saját nevelésedbe.
2012. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy! Aminek egyszer vége lett, azt nem szabad folytatni!

Arra nem gondoltál, hogy ezt csak azért mondta, mert nem akart megbántani és egyszerűen csak nem akar veled lenni?

Egy olyan szekér után futsz, ami nem akar felvenni, ahelyett hogy tovább lépnél.

2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Hidd el jobban jársz. Nem tudom hány éves vagy, de nekem az első "szerelmem" ha lennek annak mondani 12 éves koromba volt. 4 évig tartott. Majd szakítottunk és kb 2 & fél évig nem volt senkim. Nem is nagyon kerestem, de nem is hiányzott. De mondjuk ezt a 4 évet inkább ugy hívnám, hogy jó volt szórakozásnak és tanulni valamit mivel ilyenkor még csak gyerekek voltunk. és 18 éves koromban véretlenszerüen rám talált valaki akivel azóta nagyon boldogok vagyunk. Bár a távolság próbára teszi a kapcsolatot, de erősek vagyunk és az összeköltözést tervezgetjük ;] Hidd el nem fogod megbánni sőt... Később ráfogsz jönni, hogy nem ő volt az egyetlen pasi aki megdobogtatta a szíved. a Nagy Ő valahol rád vár csak keresgélni kell és előbb utobb eljön.
2012. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Ami nem megy, azt ne erőltesd!

Am nekem úgy tűnik, h csak azt akarod magaddal, és vele is elhitetni, h olyanná változtál, mert mindenáron vissza akarsz menni hozzá. Ja és lehet van abban is vmi, amit már elmondtak vmelyik válszban, h csak nem akart megbántani.

2012. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!