Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne kisebbségi komplexusotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kisebbségi komplexusotok ha a barátnőtöknek lenne autója és nektek nem ill. picivel módosabb családból származna mint ti?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, biztosan rosszul érintene. Meg lehet ezt oldani, az legyen a legnagyobb probléma, hogy jól él a lány, de azért a férfiasságból el tud venni kicsit a szituáció. Meg kell azért próbálni, aztán hozzászoksz majd a helyzethez.
2012. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem mondhatod, hogy csak kihasznál és csak a pénzed kell neki. :D
2012. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, bár ha a családja orvos férjet szánna neki, és nem fogadna el engem, az jobban irritálna és elgondolkoznék arról hogy van e értelme...
2012. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétélű. Egyrészt igen, nem is az autó, főleg ha még vezeti is, az kimondottan jó, mert azt sem várja el már így, eleve gyűlölök autót vezetni, ha ingyen adnának Ferrarit alám, azt sem vezetném, annyira idegesít. Nade ha mondjuk valami nagy kulák jószág volna, aki bélelve van pénzzel, az azért zavarna, bár én is jómódú vagyok egyébként, de én a társadalmi osztályból való egyenértékűségben hiszek, nem jó ha túl nagy a különbség, mert alá felé rendeltségi viszonyt hoz létre, az pedig becsicskítja rendesen a férfit. Bár szívni az ilyen nő vérét meg jó amúgy nem?! :D
2012. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre kell gondolni h a papa meg a mama ügyvédek vagy ki tudjaés hogy 3 diplomás férjet akarnak a pici lányuknak
2012. okt. 15. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem kicsit zavarna, ha a párom gazdagabb lenne mint én. Én lány létemre szeretnék jobb anyagi helyzetet vagy legalább akkorát mint a pasi, mivel ha szegényebb a lány, akkor mindjárt kitartottnak gondolják, vagy egyszerűen kihasználhatónak veszik.

Én amondó vagyok, ne legyen a pasi pénzesebb!

amúgy is a pénzes pasik beképzeltek!

2012. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nálam nem lenne gond, legalább tudnám hogy nem a pénzem miatt van velem..
2012. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már több olyan csajszi akivel nem jöttem össze, mert minden hétvégén mentek egy nyaralással felérő programra. Pl. ha szezonja volt a síelésnek, akkor minden hétvégén osztrákba mentek, ilyenek.
2012. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!