Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem vak, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem vak, vagy mi?

Figyelt kérdés
Egy lányba vagyok szerelmes. Aki az osztálytársam, már most negyedik éve. Nagyon szeretem Őt, de nem tudom eldönteni, hogy most ezt minek nevezzem. Mikor elsőben nem voltunk közeli barátok nem éreztem semmit iránta, de mikor egyre közelebb kerültünk egymáshoz, sokat beszélgettünk és megismertük egymást, nagyon hamar beleszerettem. Mondjuk testileg is vonzónak találom, sokkal jobban mint mást. De a testi vonzalom akkor nem volt meg, amíg bele nem szerettem lassan 3 éve. Nem tudom eldönteni, hogy meleg lennék e, de a belső énjét szerettem meg, annak ellenére, hogy dekoratív, és ennek kapcsán láttam meg benne a vonzó nőt. Ezt most nem tudom minek hívjam. L/18

2012. okt. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
szérélém édesz jó isztenem, tisztá márhászág lénni áz..áhh né légyél idiót
2012. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy. Oszt chő. De ezzel semmi baj.
2012. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Amúgy a szerelem nem csak vak, de még süket is!
2012. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, zsidó!
2012. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!