Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után éreztétek, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉN két hét után éreztem.Azóta is.Ez majdnem lassan 4éve.Életem szerelme.Azóta is tart.De nem viszonzott.

Örülök,hogy boldognak látom.Én meg élem az életem

2012. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 nap
2012. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mi szerelmünk szerelem volt első látásra úgy éreztük mintha több éve ismernénk egymást pedig előtte nem is találkoztunk. A barátaink úgy mutattak be minket egymásnak. Ez a kapcsolat 2005 szilveszterkor kezdődött és azóta is tart. Már a vőlegényem és az esküvőt tervezzük (L/23)
2012. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Néhány hét, nem emlékszem pontosan, mert már 41 éve volt. De az első pillanattól kezdve valami belső kényszer tolt, nyomott, taszigált feléje...
2012. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Első pillanattól. 2 és negyed éve ismertem meg és jöttünk össze, azóta el is jegyzett, és még mindig szerelmes vagyok :)
2012. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 diny77 válasza:
szerelem volt első látásra!
2012. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én az előtt éreztem már, még mielőtt éreztem volna.


Bumeráng.

2012. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 robogo32 válasza:
Többször voltam életemben szerelmes, de azt mindig éreztem már a leges-legelején. Feleségemmel is így volt, attól a pillanattól szerettem amikor összeismerkedtünk egészen a mai napig. Szerintem ha valakivel már sokat találkoztál vagy együtt vagy, és nem érzed azt hogy szerelmes vagy, akkor valószínű nem is leszel, bár mindig vannak kivételek, de ez az én személyes tapasztalatom.
2012. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!