Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit helyeznétek előtérbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit helyeznétek előtérbe? Milyen beállítottságúak vagytok?

Figyelt kérdés
Sulihoz kellene a válasz egy felmérési kísérlethez. Tehát adott két pár. Az egyik pár férfi tagjánál a legfontosabb a szerelem, és az, hogy a barátnőjével jól érezzék magukat. A pénz csak másodlagos. A másik pár férfi tagjának a pénz és az anyagiak a legfontosabbak. Az anyagiak növelése a fő motivációja, és ezért akár a barátnőjét is képes lenne elhagyni. Mindkét pár a középosztályhoz tartozik, átlagos az anyagi helyzetük.

2012. okt. 15. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerelem kontra pénz. Ti melyiket választanátok az adott helyzetben? Indoklást is kérek!
2012. okt. 15. 22:21
 2/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Én az elsőt helyezném előtérbe, sokkal fontosabb a kapcsolat és szeretet, mint a pénz/anyagiak.
2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Bocs, nem tudok magyarázkodni. Nekem egyszerűen fontosabb az hogy valaki legyen, hogy valaki szeressen és viszont szeressem, mint hogy sok pénzem legyen.
2012. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
középosztály átlagos anyagiakkal, akkor a szerelem a nyerő. de gondolj bele egy átlagon aluli nem fog szerelemmel jól lakni, először szeretne stabil helyzetet
2012. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre akkor kapnál jó magyarázatokat,ha úgy tetted volna fel,hogy aki anyagias,az nem középosztálybeli.Amúgy egyértelműen az elsőre szavazok.
2012. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elsőre szavazok, de a másodikat nem nevezném párnak...
2012. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5. Erre a kérdésre akkor kapnál jó magyarázatokat,ha úgy tetted volna fel,hogy aki anyagias,az nem középosztálybeli.Amúgy egyértelműen az elsőre szavazok.


Egy középosztálybeli férfit képzelj, el, aki nem elégszik meg a középosztállyal. Aki úgy akar élni, hogy a számlái, és kiadásai kifizetése után maradjon a zsebében egy átlag középosztálybeli fizetése.

2012. okt. 15. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a kettő most miért zárja ki egymást?


Annyira nem értem az ilyet... Én is fontosnak tartom, hogy legyen jó fizetésem, vagy egy olyan munkám, ahol megbecsülnek és nem hónapról hónapra élünk az éhhalál szélén, ezért elég keményen dolgozok, de ettől még nagyon tudok szeretni és bújós vagyok, meg minden.


Szóval mindkettő fontos, egyikről se mondanék le.

(A pénzről többek közt azért, mert elég kevés az a kapcsolat, amit nem tesz tönkre az, hogy állandóan a számlákon kell izgulni. Eszköz és annak elég fontos, kár lenne tagadni.)

2012. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a pénz a fontosabb.
2012. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akinek a pénz a fontosabb, azok kérem fejtsék ki ki, hogy miért az?
2012. okt. 16. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!