Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lettek egyre feminimebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lettek egyre feminimebb beállítottságúak és kinézetűek a fiatal férfiak, kamaszok? (lennt)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre egyre több nő,lány támogatja ezt.Mért divat a teljes csupaszság a férfiaknál?Hol lenne már férfias,elég nőies szerintem,nem rajongok a túl dús szőrősségért,de faznora is lehet vágni,ami szép és esztétikus látvány,míg a csupaszság inkább kisgyerekre emlékeztet,vagy lányra mit fogalom.

Mért van ennyi vasalt hajú,rózsa és lila,pink színben pompázó srác?

HOva tűntek a férfika,fiatal srácok,mi ez a mostani feminista kinézet,viselkedés?


És egyre több anyuci pici fiát is látok.Értem én,hogy ott vannak 17-25 évesen és anyucika csinál meg nekik mindent,hol férfi egy ilyen ember már,dolguk meg semmi suli vagy munka után.


2011. jún. 18. 15:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem csaka én vettem észre, és nem csak engem zavar...

Hihetetlen, hogy erre van igény, de szerencsére még vagyunk páran, akiket a hányinger kerülget ezektől a "pasiktól".

Én pl. már férfinak sem tudom nevezni a mai hímeket, sőt, barátnőim sem...


Ha látunk egy IGAZI, belevaló példányt, ráillesszük a FÉRFI jelzőt, mindenki kiérzi a "különbséget".


Kevesen vannak.................

2011. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

mert a média ezt találta ki. alapból defektes a mai tinik 90%a, ha már justin bieber a 'jó pasi'.

17/L

2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

ja,nálunk is így vannak a csajok a munkahelyen,ill van olyan köztünk aki meg a tapados,rózsaszínt tökre támogatja,meg a csupasztotságot,mert aki nem teljesen az az nem igényes.Azért az igényesség és a nőiesség két különböző dolog.Ha valaki szépen ápolja magát,fazoniroz az simán ápolt.


De azt is észrevetted te is hogy egyre önálótlanobbak,elkényesztetettek,semmit tevők a mai fiúk,lányok,persze van kivétel.De kész röhej hogy jönnek én már férfi,nő vagyok,mert betöltötte a 18-at de otthon segíteni van elintézni valamit önálóan nem tud,de ha diszkózni kell,vagy máshol elszórni a manit az megy neki.

2011. jún. 18. 15:49
 4/29 anonim ***** válasza:
Elkorcsosult a világ..a fiatalabb generáció.(nyilván akad kivétel az egyén szintjén,de most társadalmi "rétegről" beszélek,mielőtt még valaki vitába szállna ezzel kapcsolatban) Én csak abban reménykedem,hogy mi huszonévesek,harmincasok,akik már átléptek a komoly,nagy mértékű befolyásolhatóság határán,mire elért a média és a romlás szele,akik még talán épnek mondható értékrenddel,erkölcsökkel rendelkezünk,felismerjük a helyzet rosszaságát és harcolni fogunk az ellen,hogy a gyerekeink erre az útra lépjenek.Akkor majd talán visszaáll a rend,ahol a férfi férfi,a nő pedig nő marad.
2011. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ja ez justin hol jó pasi már?alíg 166 cm,17 évesen olyan mint egy kis 13 éves,ez kis fejlettlen fiúcska,se férfi kinézet,hang,mint egy általános iskolás.De ez az emberi butaságot is mutatja,mert van aki sose vasalná a haját lányosra,vagy öltözne lányosan,ilyet is látok,csak szegény még tápos.


Meg tök sok tápos,alacsony,kis fejlettlen van még.Nem tudom mért van ez,hogy a lányok lassan magasabbak,lehet korán cigiznek már.

2011. jún. 18. 15:52
 6/29 anonim ***** válasza:

Én egy 15 éves fiú vagyok, aztán egyszer haverjaim megkérdezték, hogy borotválom -e a pénisz szőröm :D

Mondtam nekik, hogy nem, mert az olyan b*zis. De ők azt kérdezték: "Ezek szerint minket is b*zinak tartasz?"


Szinte minden haverom borotválja, nem csak lent, a hónalját is...

2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

jó szerintem a hónalj borotválás az még hozzátartozik az alap igényességhez... a férfiaknál is. de persze ha már szedi a szemöldökét, borotválja a lábát/karját, vagy szőkíti a szőrét, az már gáz..


amúgy azt én is észrevettem, hogy a mai fiúk nagyon kis korcsok... tényleg ez a max. 170 cm...

2011. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

az biztos mi felnőttek is tehetünk erről,mert minden féle kifogásokkal élve kényeztetik a már felnőttkorhoz közeledő fiatalságot és mindent megcsinálnak helyettük,aztán mivel nem tanítják meg azt hogy valamit valmiért elve van,néha kell otthon segíteni,és csak a kapunkat szókják meg nem is értékelnek semmit.És az válik normálissá hogy mindig mindent megkapnak.


Persze tudom vannak igen normális,szorgalmas fiatalok is,de inkább akik körül vesznek azok ezek a pénzelt tömött,igen elkényesztetett fiatalok.


Meg a szülő az aki nem is ül le beszélni a gyerekkel,a fiával,hogy kisfiam ne csináld ezt meg ezt,mert ez nem férifias inkább azzal a kifogással ér,még kamasz,majd kinövi.


Nálunk is voltak ilyen idáolok,amiket ránk akartak kényszeríteni,de érdekes módon az akkori tini zenekaroknál is a lányoknak az a tag teccet akin látszot féri,nem kisfiúnak nézett ki.

2011. jún. 18. 15:57
 9/29 anonim ***** válasza:

A hónalj még okés, főleg nyáron, kényelmesebb lehet, higiénikusabb. Valamint azt is megértem, ha valaki a mellkasáról is leszedi a szőrt.

Na de ha már a lábát... Esetleg festi magát... Lassan egyre több fiú táskájában lesz jelen a hajlakk, fésű, minden, hát mi ez már kérem?


Fanszőrzet meg maradjon csak, a csupasz valami szörnyen vicces, miden eszembe jut róla, csak az nem, hogy férfias lenne....


Én megkérdeztem a barátomat, hogy ő mit preferál ott lent nálam, neki teljesen mindegy, de azt mondta, jobban szereti, ha rendben tartott természetes szőrzetet.

Egy igazi férfit nem zavarja, ha a barátnője szőrös ott lent például, ha igen, akkor az már rég nem szerelem....

És engem sem zavar, ha ő szőrös, elvégre nem egy csupasz kisfiúval akarok járni...

2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szerintem elég lányos hogy tök csupasz péniszük van,már akinél lehet péniszről beszélni 15-16 évesen,mert sok olyan van,akit ha visszaültetnél a 7.-esek közé nem tűne ki.az hogy valaki fazonra borotválja a pénisze környékét,vagy ollóval leszedni,de hagy azért egy kicsi szőrt az még belefér,de a teljesen csupasz pénisz,egy 20-on éves nő szemében már rég nem férfias.
2011. jún. 18. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!