Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi lenne? Nem értem. Segitség!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lenne? Nem értem. Segitség!

Figyelt kérdés
van egy fiu azt mondta 2 ember közül dönt h kivel járjon.pár napig folyton rám irt,mai napa másik csajjal jol elvolt,ma már rám se ir...ugyérzem droton rángatott,vele együtt az érzéseimet is,csak egy időre voltamjo..ilyenkor mit tegyek?

2012. okt. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyértelműen választott... szard le
2012. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem téged választott ilyenbe bele se kelet volna menned ˇˇ
2012. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Keress inkább egy normális fiút, ez úgy faxalap, ahogy van, + becstelen.
2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doryka1234 ***** válasza:
Tudod mit mondok? Sose hagyd, hogy téged válasszanak!!!! Mindig te válassz!!! Ne hagyd, hogy így megalázzanak, így elhagyod az önérzeted és a női büszkeségedet! Te nem egy tárgy vagy, hogy ha akarnak megvesznek, ha nem nem. Te egy ember vagy, egy érző lélekkel. Ha te kellesz neki, küzdjön meg érted, de ha ne biztos az érzéseiben, akkor ezzel az emberrel ne elégedj meg!!!!
2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!