Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Ez így nem mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Ez így nem mehet tovább! Miért okolom magamat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb 2 éve nem láttam. Kb 2 évvel ezelőtt nagyon jól megvoltunk, mindketten szerelmesek voltunk egymásba. Nagyon sokat segítettem neki a tanulásban is. Tulajdonképpen egy hajszálon múlott hogy járjunk. Ekkor ez a srác eltűnt az életemből (nem miattam).Azóta nem beszéltünk, nem találkoztunk. Nekem nagyon hiányzik :( Az a baj, hogy magamat okolom, hogy biztos én rontottam el valamit és hogy csak kihasznált. Már nagyon sok minden megfordult a fejemben ezzel kapcsolatban. A lényeg az, hogy 2 éve nem bírom elfelejteni és sokat sírok miatta :( Nem merek írni se neki. Mit tegyek? Valakinek van valami tanácsa? Mit kell egy ilyen helyzetben tenni?

16/L


2012. okt. 4. 17:47
 1/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

hát merjél írni neki aztán kérdezd meg h mégis miért.

ha meg helyre lehet hozni akkor tedd azt.

2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kell felejteni.Semmi mást.Emiatt kár sírnod.Keress egy másik srácot.
2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Mindketten kaptatok zöldkezet. Próbálom elfelejteni de nem megy :( Akkor muszály lesz összeszednem magam és írni neki...
2012. okt. 4. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nah akkor írj neki,és tisztázd le a helyzetet.Segíteni fog.De utána inkább ne táplálj semmi érzést utána.
2012. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Összeszedem a gondolataimat és írok neki. :) Köszi annak aki eddig írt :)
2012. okt. 4. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Jesszus, olyan kislányos vagy :P
2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hahaha :)
2012. okt. 4. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem miattad tűnt el, akkro az eégsz kérdést nem értem, mert mégis úgy írsz mintha miattad lenne, de akkor miért jelented ki hogy nem miattad?


amúúgy meg ne félj írni,

elköltöztek, vagy miért nem találkoztatok az utóbbi 2 éve?

2012. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, miattam ment el, pedig azt mondta hogy nem miattam megy el és külföldre kellett mennie.

Az utóbbi 2 évben a suli meg a délutáni elfoglaltságok miatt nem találkoztunk. De mikor külföldre kellett mennie megszakadt a kapcsolat :/

2012. okt. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!