Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemes avgyok egy férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemes avgyok egy férfiba évek óta, akinek van barátnője, nem tudom kiverni a fejemből mindig rágondolok, mit tegyek? 3

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg erősebben kiverni a fejedből


most mit mondjak?

hogy próbálkozz be?

2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más férfiakkal, légy nyitott. Idővel találsz valószínű olyan pasit, akinek te vagy legfontosabb kincse, s felűlmúlja a szemedben ezt az álompasit és már csak csodálkozni fogsz azon, hogyan is tudtál ennyi időn át plátói szerelemben létezni. Meg kell tanulnod lemondani róla. Ne töltsd az éveidet ábrándozással. Gondolom reménykedsz nagyon abban, hogy szakítanak és a tied lehet, de a szakítás sem garancia erre. Sok erőt kívánok neked, hogy képes legyél túllépni rajta. Nem éri meg hidd el így gyötrődnöd.
2012. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leirom velem mi volt, hogy mi volt az én módszerem egy hasonló jelyzetben... Igen hatásos volt az biztos. Szóval...

Én másfél évig voltam szerelmes egy pasiba akinek van nője. Igazàból jól elvoltunk a pasival. Nem jöttünk össze de nyomult rám amugy. Na lényege a dolognak, hogy nem látta rajtam a hajlandòságot arra hogy összejöjjek vele (ugye vsak szerető lettem volna...). Ő berágott, aztán idegesített hogy eltávolodtunk egymástól mert szerettem, hát én kerestem meg őt. Nagyon érzéketlen volt velem. Bunkò lett, átnézett tajtam végül kb elküldött a jò büdös fenébe. Nagyon a szivembe gázolt, megsértett nagyon. Talán kicsit még szeretem, mivel friss a dolog, de direkt azért kerestem őt meg mikor láttam rajta a kezdődő utálatot, hogy sikerüljön elfelejtenem.


Ezt azért meséltem el, hogy ha magadtòl nem tudod elfelejteni nagyon nem, megteheted hogy bepròbálkozol, mert ha visszautasít az elég kiábrándítò. Az a leghatásosabb felejtő.

De persze van más módszer is. Ha sok emberrel, vagy újemberekkel jsmerkedsz, ne legyen időd rá gondolni se.

Na meg akarnod is kell mindezt! Akarni a tovább lépést.

2012. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!