Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudok újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudok újra szerelemes lenni. Nagyjából 5 éve ugyanazt a lányt szeretem, nem tudom elfelejteni. Voltak azóta kapcsolataim de egyik lányt se szerettem úgy mint őt. Úgy érzem soha nem fogok hozzá hasonlót találni. Ismerős valakinek az érzé?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
ismerős bár nekem nem tartott ilyen sokáig. nekem úgy sikerült elfelejtenem hogy találtam olyan dolgot vele kapcsolatban amit ki nem állhattam. esetemben tetkót csináltatott a csuklójára. ez pont elég volt ahhoz hogy továbblépjek.
2012. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem igazán tudok ilyet :(. Már gimnáziumban alakult valami közöttünk, de aztán végül csak évekre rá jöttünk össze. A legnagyobb problémám az, hogy minden lányban őt keresem, és így senki se felel meg igazán. Mostanában egyre jobban zavar ez az érzés, de tényleg nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni.
2012. okt. 17. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak nagy szerelmek amelyek örök nyomot hagynak. Ezzel nem sokat tudsz tenni. De egy új szerelem mellett ez már csak emlék lesz, és egy idő után már nem zavar. Nálad úgy tűnik ez nagyon hosszú idő.
2012. okt. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős.


13 éves voltam, amikor rájöttem, hogy jobban szeretem, mint egy szimpla barátot. Később összejöttünk. Bő egy évig tartott a dolog. Lett másik kapcsolatom, egy olyan valakivel, aki külsőre és belsőre is nagyon hasonlított rá. Aztán vele is vége lett... Kezd elegem lenni abból, hogy mindig az ilyen típusú emberekbe szeretek bele, mert tudom, hogy nem lesz belőle semmi tartós, ugyanis egy idő után jól átvágnak. És mégis ők kellenek nekem. Mások is érdeklődnek irántam, és tudom, hogy velük is jól kijönnék, de a velük való kapcsolat túl egyszerű, biztos lenne, amit valamilyen okból kifolyólag unalmasnak képzelek. Most próbálkozik nálam valaki, aki nagyon szimpatikus, de megint nem érzem azt a szenvedélyt, azt az izgalmat, ami nekem hiányzik...

2012. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád esetleg felkeresni őt? Hátha lehet belőle valami.
2012. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már rajta hogy megkeresem, és lehet ez lenne a legjobb megoldás :). Így legalább kiderülne, hogy van-e esély a közös jövőre. Köszi mindenkinek a válaszokat!!!:)
2012. okt. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!