Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki adna pár jó tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés

Nos, én nem nagyon hiszek ebben az oldalban, de úgy gondolom itt jobb feltenni a kérdésem mint a haveroknak... Ők úgyis csak azt mondanák amit én hallani akarok, ellenben itt nem.

Első éves gimnazista vagyok kb 2 hónapja lett vége egy 9 hónapos kapcsolatomnak és eddig nem igazán nézegettem meg a lányokat ugyanis rengeteget kell tanulni, de van egy lány aki nálam egy évvel idősebb és valami nagyon megfogott benne gyönyörű arca, magas ( ami csak jót jelent ugyanis 193 centi vagyok ), tökéletes az alakja lehet, hogy ezt csak én látom így de akkor is. Az ebben a problémám, hogy egyszerűen nem tudom hogyan álljak neki vagyis hogyan kezdjem el tudatni vele, hogy tetszik nekem eddig nem beszéltünk valami sokat mert ritkán látjuk egymást még a suliban is, és ha valaki tudna adni pár " csajozós tippet" azért nagyon hálás lennék! Igaz akad még1 bökkenő ugye rengeteg a követelmény ugye új iskola más tanárok és nem tudom hogyan lenne időm egy barátnőre szerintetek érdemes lenne belevágni vagy halasszam el legalább következő tanév elejéig?? A válaszokért előre is hálás vagyok!


15/F



2012. okt. 21. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges halasztanod a következő tanév elejéig. ahhoz pedig hogy tudasd vele hogy mi van szerintem felhasználhatnád hogy új vagy a suliban.
2012. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre mit lehetne mondani?


Próbáld meg úgy alakítani a dolgot, hogy több alkalmatok legyen beszélgetni - már abból is el fogja kezdeni érezni hogy kedveled ha keresed a társaságát. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor úgyis alakul.

"Igaz akad még1 bökkenő ugye rengeteg a követelmény ugye új iskola más tanárok és nem tudom hogyan lenne időm egy barátnőre" - ezt úgy írod, mintha minden nap 3-4 órákat lenen kötelező együtt töltenetek. 15 és 16 évesek vagytok, ilyen korban még nincs ám annyi elvárás a lányokban mint később - legalábbis amikor én 16 voltam még nem volt, igaz az több mint 10 éve volt.


Amikor 16 éves voltam, akkor volt szerencsém hasonlóan beleesni egy majdnem 18 éves csajba, aki ugyanabba a gimibe járt. Nem tudom mit látott bennem, de az lett a vége, hogy 4 hónapig jártunk. Persze így visszagondolva sokmindent máshogy csináltam volna, DE még mindig kellemes emlék. Szóval ne halasztgass semmit, próbálj rá aztán kiderül.


Még egy tipp: amikor tanulsz, akkor arra koncentrálj és ne járjon máshol az agyad. Amikor pedig egy leányzóval vagy, akkor rá figyelj. :)

2012. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!