Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves pasi vagyok akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves pasi vagyok akinek még nem is igazán volt bnője és nem is megy neki az ismerkedés. Valaki adna valami tanácsot adni hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Akár Budapesten, akár Miskolc, Nyiregyháza, Debrecen-ben


Előre is köszönöm!


2012. jan. 25. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:
hopp, ezt nyelvtanilag elbasztam, mert ez a retek gyk, nem engedi a kérdésben a "tudna" szót :/
2012. jan. 25. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő adottságaid vannak, bárhol. Ha nem, akkor neten, és ha szerencséd van, akkor összeszedsz egy hasonlóan reményvesztett lányt.
2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából, ha a feltételeid megvannak (ne kocsikra meg stb értékes villoló dolgokra gondolj nem arra értem), ha eltudsz jutni esetleg más városokba is akárhol tudsz ismerkedni hozzád hasonló lányokkal. Ha semmiféleképp nem jönne össze valóságban, akkor viszont neten, de úgyis megtalálod te is a neked megfelelő lányt.
2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
18 éves lány vagyok, és erre én is kíváncsi lennék. Egyébként szeretsz bulikba járni? Én ahogy látom a legtöbben bulikban ismerkednek. Hát én mondjuk nemszeretek bulizni, úgyhogy marad a net vagy nemtudom.
2012. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!