Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne párkapcsolatom (18/f)?

Figyelt kérdés
Eddig eléggé gátlásos voltam, de mostanába fogytam egy csomót meg mondhatni normálisan, átlagosan nézek ki, vicces vagyok jófej, és ellehet velem beszélgetni, nem vagyok se bunkó se perverz de mégsincs barátnőm. Nem is ott a baj, hogy bulikban nem merek odamenni csajokhoz beszélgetni, hanem a folytatásnál... nem tudom elképzelni hogy is lehetne mondjuk másnap folytatni... elhívjam valahova vagy csak beszéglessünk vagy mit kéne csinálni?

2012. okt. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el persze. Ott pedig beszélgettek, ismerkedtek akár csók is szóba jöhet.
2012. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de hova mikor? pl tegyük fel hazakísártem beszélgetek vele fészen(ez a fránya XXI.század:D)és hívjam el pl hova? és utána és utána? én emiatt vagyok bajba:D
2012. okt. 21. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, valami hangulatos, beülős helyre, ahol van mód beszélgetni, de mégis egy új közegben vagytok (tehát nem suli például, és egyértelművé teszed az érdeklődésed).


Ezután nem tudom mire célzol, mit akarsz megtudni pontosan?

2012. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bárhova elhívhatod, de hívd el, mert anélkül nem megy és majd szépen lassan kialakul
2012. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!