Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küzdenem a közel 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem a közel 5 éves párkapcsolatom megmentéséért?

Figyelt kérdés

Sajnos én még mindig nagyon szeretem őt, de abban nem vagyok biztos hogy ő szeret-e még. Az 5 év alatt másodszorra is félrelépett. Az első 3 éve volt, akkor csak egy csók volt,de adtam neki egy második lehetőséget.

Most pedig randizni akart valakivel de pasi nem jött el.

Ezt egy kis PC-s trükkel tudtam meg.


2012. júl. 24. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Szélnek ereszteném.
2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem érdemes.
2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, minek? Ha menni akar, menjen... Ha nem most, majd lelép később, ha lesz más, komolyan meg akarod várni?

Több szenvedés lesz...

2012. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 medve5 ***** válasza:

Szar helyzetben vagy,mert a szerelem megnehezíti a döntést.Ha a párod mással akar randizni,az azt jelenti,hogy nem szeret.

Ha most szakítasz vele,azzal megspórolsz egy csomó fájdalmat és kellemetlen helyzetet.

Semmi értelme tovább húzni-nyúzni......

2012. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 éve kellett volna kidobnod
2012. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de mindenki megérdemel egy második esélyt...Főleg ha én is hibás voltam benne mert talán kicsit elhanyagoltam.
2012. júl. 24. 16:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Olykor előfordul, hogy a félrelépés szintű bakik helyrehozhatók (ha megbánás, megvilágosodás és ennek megfelelően szemléletváltás jön vele), de a visszaesés szerintem egyértelműen a pont a mondat végén. Ha még ezek után randit szervez, akkor tényleg nem értem, min gondolkodsz. Mármint nem igaz, hogy nem értem, mert persze, hogy keresi az ember az utat; öt év után, főleg ha ennyire szereted, ez kimondhatatlanul nehéz, de sajnos ami nem megy, azt kár erőltetni, csak jobban megalázod magad...
2012. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... te nem lehetsz hibás azért mert ő nem bír magával. az csak kifogás
2012. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha itt kérdezed ezt már magadban is eldöntötted...nem érdemes küzdeni olyasmiért ami már rég eltűnt... lehet te szereted ,de elkel hogy engedd ,mert csak saját magadnak okozol fejtörést ha vele maradsz ...ha mással akar lenni úgy sem tudod megakadályozni
2012. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, borzasztóan megnehezíti a döntést Nem tudom elképzelni nélküle az életemet:-(

5 év nagyon hosszú idő, még sose volt ilyen hosszú kapcsolatom. Azt hittem a szerelem örökké tart mint a filmekben...

Lehet hogy barom vagyok, de az elmúlt 2 évben még a gyerek tervezésbe is belementem, mert ő annyira akarta.

Csak nem jött össze gyógyszerekkel sem.

Tudom, szokták mondani: "kutyából nem lesz szalonna"

2012. júl. 24. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!