Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó taktika egy csaj megszerzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika egy csaj megszerzésére az, hogy nem mutatom túlságosan hogy érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, netről ismerem, még nem találkoztunk.

Úgy tűnik rám kattant, bár kitudja.

Ahogy néztem a képeit, sok fiú kedveli, meg kommentel, szóval a lába előtt hever szinte mind.

Nem mondom h olyan szép, de nem is csúnya. Talán még később akarok majd tőle valamit.

Szerintetek ha azt mutatom, hogy nem érdekel túlságosan, akkor azzal megszerezhetem őt?



2012. okt. 23. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem.
2012. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam tuti nem jönne be a dolog.
2012. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ez a legnagyobb marhaság,feledésbe merûlsz oszt csõ!
2012. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elképzelésed jó bár nem teljesen. Ha csak úgy haveri szinten viselkedsz vele, akkor ő kapásból azt veszi észre hogy te csak haverságot akarsz tőle. Viszont ha adod önmagad de ugyanakkor érezteted vele hogy akarsz tőle valamit, de nem közvetlenül mondod a szemébe hanem jeleket adsz de nem nyomulsz túlságosan csak finoman lazán, és persze éreztesd vele hogy megbízható vagy, mert neki ezt éreznie kell mert ezt csak élőben találkozásból fogja érezni hogy melletted jó helye van.
2012. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nem, ezzel pont az ellenkezőjét fogod elérni.
2012. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Figyi, ha valaki azt mutatja, hogy nem érdeklem tovább állok. Inkább csak azt ne mutasd ki túlságosan, hogy akarod.
2012. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

annyira nyomulni sem akarok, mint a kis tini kanos fiúkák. Bár mondjuk egy férfias viselkedés eleve másabb, mint a "jó a s.gged megd.ghatlak?" stílus.

Valamennyire magamat adtam így levélbe, persze mindenképp találkozom majd vele, ha mást nem havernek jó lesz. Meg hát ő is írta h szívesen találkozna.

2012. okt. 23. 12:36
 8/12 A kérdező kommentje:

Csigabiga:

Ha azt mutatom h túlságosan érdekel, akkor azt hiszi h belezúgtam, és olyan fiú vagyok mint a többi kis kanos csávó akiket könnyen megkaphatna. Valamennyire szerintem éreznie kell, hogy nem vagyok rákattanva, és érezze h nem pótolhatatlan.

2012. okt. 23. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
nem, egy ilyen tali után tuti elfelejtenélek 21L
2012. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor is ha bejövök neked pl?

Jó nem azt mondom h le kell tojni a lehetséges partnert, csak nem kell annyira ragaszkodni, h lássa nem kaphat meg könnyen mint bárkit.

2012. okt. 23. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!