Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti színt vallanátok?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba. De van barátnője, méghozzá az egyik legjobb barátnőm:S én se akartam, hogy ez így alakuljon, de... :S♥ Nagyon rossz szerintem a csaj sejti hogy már van vmi köztünk de igazából, magunknak se merjük bevallani. Mit tehetnék? Nem akarom bevallani magamnak de beleszerettem. És úgy érzem ő is így érez. De nem tudom. Nem akarom szétszakítani őket meg az egész olyan bonyolult..A csaj nagyon féltékeny megtiltotta neki h beszéljen velem:S

2012. okt. 22. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Üzeni a remetsarkú kúrva,h megvette 150-ért a szopóálarcot.
2012. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!!

1.Nem kéne harmadiknak lenned!

2.Ha megtudja a csajszi hogy már volt vagy van köztetek valami neked lőttek!

3.Nem csak egy barátnőt,ha nem egy barátot is elveszítesz!

4.Biztos vagy abban hogy ez nem csak egy fellángolás?


Nincs szerintem arra szükséged hogy szétválaszd őket!Hagyd a srácot,és keress magadnak mást!

2012. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,színt vallanék,aztán viselném a következményeit.
2012. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy fellángolás. Tulajdonképpen pár napja döbbentem rá mit is érzek. Nagyon félek, hogy nehogy mások rájöjjenek. De egyfolytába róla beszélek. És mindig eszembe jut. Alig várom h fb-on beszéljünk. Volt olyan h hajnalig beszélgettünk. Az már hetek óta volt.. De akkor is olyan furcsa öröm fogott el. És reggelente azért akarok szép lenni, mert tudom, hogy látni fogom suliba... :S De közbe rettenetes bűntudatom van, pedig nem is csináltam semmit. Csak beszélgetünk neten.. Meg néha találkozunk amikor a csaj nincs ott de nem vagyunk kettesben!
2012. okt. 22. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
nem értem.. ha az a fiú téged szeret, akkor miért vannak ők még együtt? Ha azért mert még nem mert szakítani, akkor miért is lenne ez szétszakítás? Ha meg nem érez így, akkor semmi nem fog történni. Talán a barátnőd meg se tudja
2012. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Majd akkor lehetsz ilyen biztos mindenben,ha te is átéled éppen a barátnő helyzetét!

Mindig is agyon tudtam volna B..... az ilyeneket!!!


Sok sikert és gratula!!!

2012. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan olyan sráccal akarsz összejönni.aki olyan hogy miközbe bnője van más felé kacsingat?Téged nem zavarna ha utána veled csinálná ezt?
2013. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na most pár hónappal később leírnám mi is történt, ha valaki esetleg hasonló helyzetben lesz:

végül bevallottam neki az érzéseimet, és az onnantól következő napok iszonyú nehezek voltak, igazából azért mert egyik nap reménykedtem a másik nap meg le voltam törve és rettentő szörnyű időszak volt, fogalmam sem volt meddig tud elhúzódni, mert a srác elmondta, hogy ő is többet érez mint barátság, de ezt nem vallhatja be magának.. úgy éreztem innentől sínen van a dolog elvégre a barátnőmmel való kapcsolata eléggé megromlott addigra de mégis voltak napok amikor úgy tűnt örökké együtt lesznek és el vagyok felejtve... mindegy nehéz időszak volt az a kicsit több mint egy hét. amúgy elmondanám mielőtt néhány negatív ember elkezdene ilyeneket írogatni, hogy NEM csalta meg a barátnőjét, semmi nem volt köztünk még egy puszi sem, csak az érzéseinkről beszélgettünk. Végül összejöttünk :) De csak azután miután a srác tisztességesen szakított a barátnőmmel. Majdnem két hónapja együtt vagyunk és nagyon boldog vagyok és ő is az. Ami pedig a barátnőmet illeti, igaz, hogy eleinte nagyon bűntudatom volt az egész miatt, majd mikor ő is megtudta, eléggé kiakadt. Azzal nyugtattam magam, hogy ha tényleg igaz barátok vagyunk túljutunk ezen is. És ez nem olyan dolog, hogy a legjobb barátnők nem veszélyeztetik a kapcsolatukat egy fiú miatt, mert nem ő a legjobb barátnőm, (ő egy másik lány aki olyan mintha a testvérem lenne), és az is igaz, hogy valószínűleg őket nem egymásnak szánta az ég. A barátnőmmel pár hétig egyáltalán nem beszéltünk, majd megpróbáltunk újra összejárni a társasággal amibe én is a barátnőm is és a barátom is vagyunk meg még páran. Ez így eleinte kellemetlen volt de az idő mindenen segített. A hasonló helyzetben járóknak üzenem az egyetlen dolog ami segít az az IDŐ! Minden jobb lett, a barátnőm nemrég beszélt velem és elmondott egy csomó mindent nagyon őszintén, hogy szeretne bocsánatot kérni amiatt, ahogy viselkedett (hogy nem beszélt velem és másoknak szidott engem) de én egyből megbocsátottam és elmondtam neki hogy remélem tudja, hogy soha nem akartam volna megbántani őt, és ez az egész csak így alakult. Nem érdemes boncolgatni. Beleszerettem egy fiúba és most együtt vagyunk. A barátnőm örül hogy boldogok vagyunk mert már ő is az valaki mással. Ez a barátság már nem lesz olyan mint volt, de szerintem nagyon értékes, hogy ilyesmit is kibírt úgy ahogy:)

2013. jan. 9. 16:37
 9/9 anonim válasza:
Együtt vagytok még? Én is hasonló helyzetben vagyok csak neki nincs barátnője, és osztálytársak vagyunk.
2014. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!