Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szakítás még mindig fáj!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás még mindig fáj! Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

1, 5 évet jártunk. Annyira boldogok voltunk. A veszekedések miatt szakítottunk. Én már léptem felé, hogy újrakezdeném, de ha ő nem lép mit csináljak??? Annyira nehéz. azt hittem ő az igazi!!! :(((


22/L



2012. okt. 27. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam,csak fiu fejjel.Június óta ez az állapot van,de nekünk inkább külsö dolgok(táv) szólt közbe,egyik naprol másikra nem érzi szerelmet ugy mint rég..probálom nem feladni és saját erőmböl közelbe költözni..de hogy mit hoz az élet..nem hiszem találok olyan lányt mint ő,pedig tudom hogy mindenki ezt mondja,de nem..én ezt érzem belül...19F
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek is, és az első válaszolónak is.

3 éves kapcsolatból léptem ki, olyan okokból, amiket meg tudtunk volna oldani. A srác előtte megkérte a kezemet, de már megcsalt egyszer. A lényeg mind a ketten fiatalok vagytok. Tudományos tény, hogy egy véget ért kapcsolat feldolgozása az emberi agy számára nagyjából annyi ideig tart, mint maga a kapcsolat tartott. Nekem is nagyjából 3 évet kellett ahhoz egyedül maradnom, hogy tudjam, hogy mire is van szükségem. Tanácsom ez: Szakítsatok időt magatokra. Ha sírni akartok, akkor sírjatok az elvesztett párkapcsolat után, de soha ne hazudjatok magatoknak. Gondoljátok végig, mi volt a tanulság, és mi volt a rossz dolog a kapcsolatban. Egy idő után minden seb begyógyul, akkor is, ha nagyon mélynek látszik. Én most 4 évvel később az esküvőmre készülődök azzal a férfival, akit mindennél jobban szeretek.

2012. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.. mi nem csaltuk meg egymást,csak egy akkora táv jött,amiről nem tehetünk(én magyar ő neki sajnos szülei miatt muszáj németország..) tulajdonképp nem lettünk volan távol szerintem megoldhattuk volna,de ez a folytonos hiányérzés..probálom nem feladni,tanulok és saját erőmböl kimenni persze nem hozzá futni,csak uj életet kezdeni,ha meg van sors előb utobb ugyis ott kötnénk ki..:) amugy korodat megkérdezhetném ha szabad? :)
2012. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Theodorik84 ***** válasza:
A szakítás mindig fáj. Én is átéltem azt nem is egyszer, a legutóbbi után 2-3 év kellett hogy fel tudjam teljesen dolgozni. Bár már feldolgoztam még nincsen senkim sem, de talán ha közben jött volna valaki más kibe beleszerethettem volna akkor nem tartott volna ennyi ideig. Próbáld meg vele megbeszélni, ha nem megy lépj tovább, és hidd el egy idő után el fogod felejteni. Légy barátnőkkel, foglaljad el magadat és egy idő múlva el fogod felejteni. Egyébként is a kapcsolatok 70-80 százaléka szakítással ér véget.....
2012. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Theodorik84 ***** válasza:
4-es vagyok: 28/F (ez lemaradt....)
2012. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!