Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik már megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik már megint?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk, normálisan, megbeszélve, tényleg nagyon nyugodtan és akkor nagyon fájt az egész, mert én még mindig tényleg szerettem igazán. Aztán rá pár napra olyanokat vágott a fejemhez, hogy mekkora egy r*banc vagyok mert mindenkinek azt hazudom, hogy együtt voltunk amikor ez nem igaz, meg hogy kétszer megcsalt stb.


(na most.. a lényeg, hogy nem vállaltuk fel senki előtt, csak szülők előtt és pont ezért én senkinek egy szót sem szóltam, mert annyira örültem még így is az egésznek.. na mind1. Szóval nem még az hogy nem én híreszteltem hogy együttvoltunk, hanem még az ami biztos hogy nem hagyta el a számat, hogy ő mekkora egy r*hadék, meg hogy meg is csalt.. kezdjük ott egyszer nem csalt meg és sosem mondtam róla, hogy sz*mét, mert nagyon szerettem. Tegyük hozzá arra nem is gondolt, hogy láttak minket csókolózni az utcán, kézen fogva sétálni a falujukban, nálunk, nem egyszer magához húzott a suliban stb. Arra nem gondolt hogy esetleg volt egy rosszakarónk. Sőt. én személyszerint sok olyat ismerek aki rosszat akart.. :/)


Na de mindezeket egybe véve én nagyon megutáltam, amikor ezt a rengetek dolgot a szemembe vágta. Arra nem vette a fáradtságot, hogy rákérdezzen igaz-e. És az hogy mi mindennek elmond, meg hogy azt mondta takarodjak az életéből, undorodik tőlem, látni se akar, letiltott facebookon stb.. Na ezek után én mit mondjak? Aránylag hamar sikerült túllépnem ezen.


És a kérdés.. most mégis hiányzik.. nagyon. És olyan rossz. 1 évig voltunk együtt, ő volt az első fiú az életemben, most voltam először szerelmes, majdnem lefeküdtünk, de aztán én meggondoltam magam, ezért sem haragudott. Szóval.. tömören ennyi.


Miért van az hogy most mégis hiányzik?

Köszönöm előre a válaszokat és elnézést hogy hosszú lett!!! :)


16/l



2012. okt. 25. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő hiányzik, hanem pasi, mint olyan hiányzik, és nem személy szerint ő. ezek után nehezen tudnám elképzelni hogy hiányzik.bocsi.
2012. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
Mert egyedül maradtál,a magány lehet szomorú is...most az.
2012. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*hogy ő hiányzik
2012. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első semmi baj. Ez érthető. Én most nem tudom eldönteni. :)

Második: A magány.. az most nagyon rossz, ez is igaz, de neked is mondom nem tudom eldönteni, hogy mi hiányzik most. :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. okt. 25. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem történt már hasonló. Én is 15 voltam az első barátomnál és kb mi is egy évig voltunk együtt miután összevesztünk, és a miénk picit csúnyán végződött, aztán nekem is ugyan így hiányzott minden rossz ellenére. Megértelek, hisz nekem is ő volt az első nagy szerelmem, és nem érdekelt a rossz amiket mondott, mint ahogy talán téged sem. Mi aztán kibékültünk és azóta lassan 3 és fél éve nagyon boldog pár vagyunk. Szerintem ha a fiúnak is hiányzol, meg lehet próbálni újra. Remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Harmadik: köszönöm! :) Örülök, hogy most boldog vagy!


Őszinte leszek. Nem akarok még egyszer összejönni vele. Hogy hiányzom-e neki. Nem tudom. Most egy olyan kapcsolatba ugrott bele, ahol a lányt szinte alig ismerte, ráadásul mind2 ugye most szakítottak stb. De azért megy az így szeretlek úgy szeretlek, meg napról napra egyre jobban stb. Én azt mondom ha boldogok akkor legyen nagyon sokáig együtt, abszolút nem vagyok ellene.

De azt végképp nem tudom hogy gondol-e néha rám. Hogy hiányzom-e. Szerintem nem. Rám se néz, én se ő rá mondjuk ez igaz, nem is köszön, de ez sem érdekel.

Szóval.. lehet hülyén hangzik, mert én nagyon örülök ha boldog, de azért jó lenne tudni, hogy gondol-e rám néha.

2012. okt. 25. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig hiányzik a fiú,ami természetes,mert szereted.Akkor is,ha bántott,akkor is,ha rosszat tett veled.Ez a szerelem...Ezeket a dolgokat sajnos nem mi irányítjuk.Te pedig még kötődsz hozzá érzelmileg,hiszen érző lelkű vagy,tudsz szeretni,és persze nyomott hagyott benned az eltelt egy év.Majd ez is elmúlik,ahogy az érzelmek kikopnak belőled iránta.Az idő megoldja.Egyébként pedig jobb így ,hiszen nem is méltó Hozzád egy ilyen ember.Jó helyen van ott,ahol most van.Te pedig most már kaphatsz nála ezerszer jobbat is.
2012. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válasz! :) Igazad van, persze hogy hiányzik, de majd találok jobbat!
2012. okt. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!