Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelentsen? Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen? Én már nemértek semmit, de megőrülök.

Figyelt kérdés
Mi az , ha egy fiú "állítólag" szeret , de most kalandozni akar... csajozni, és nem tud erről most lemondani értem... Rákérdeztem hogy akkor velem miért nem kalandozik. azt mondja többre becsül engem annál. Ez jól is esett... De meddig várjak míg kiéli magát? És nemértem a pasikat... Ő tőlem csak tartós kapcsolatot szeretne. Még kiderült hogy állítolag senkit nem szeretett meg ennyire mint engem. De pont ezért nem értem. Azt is mondta hogy most nem teljesen biztos az érzelmeibe. de ha alálkozunk azt nem bírja ki h ne öleljen meg olyan erősen hogy már fáj szinte. :'( Segítetek! :(

2012. okt. 28. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj olyan palira, aki helyetted inkább a csajozást választja. Felejtsd el, ne várj rá, mert szerintem csak megalázod magad.
2012. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de mit tehetnék ha szeretem? :(

A baj , hogy intézetben nőtt fel. és kötődés zavar alakult ki nála. Ezen kívűl én megmondtam neki hogy nem feküdnék le vele 1-2 hónap után. Az a baj , hogy akarna változni értem , de én se tudom hogy sikerülhet e neki ilyen nagyot változnia a múltjához képest.. :(

2012. okt. 28. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, most tapasztalatból írom, amit írok, és hozzáteszem, lehet, hogy ez a srác a kivétel, bár nem valószínű. Kérdezd má' meg tőle, hogy hány nőről rángatta még le a bugyit, ezzel az "érted meg akarok változni" dumával.
2012. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe :)
2012. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
rólam nem akarja lerángatni ezt már kipróbáltam... EGyütt buliztunk és modntam hogy akkor kalandozzon ma velem is... ő megmondta hogy nem mert többre becsül.
2012. okt. 28. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:
ne fuss utána!nyilvánvaló hogy nem szeret!nem írtad hogy hány éves vagy mert ha pl 15 ő pedig 18 akkor lehet h nem mer még veled kikezdeni...
2012. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én 17 nemsokár 18 ő 22
2012. okt. 29. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beled, es sosem fog beled szeretni, de neki igy kenyelmes, hogy megtarthat valamilyen szinten. Ne fuss utana, csak magadat bantod.
2012. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hanariko ***** válasza:
ha igazán szeretne és becsülne, eszébe sem jutna kalandozni, hidd el.
2012. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az írásodat akkor magad is rájössz, hogy nem érdemes vele foglalkozni, mert kamu! "senkit nem szeretett ennyire mint engem", "nem teljesen biztos az érzelmeiben" Ez a kettő üti egymást. Aki szerelmes az nem akar másik csajt!
2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!