Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelentsen? Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen? Én már nemértek semmit, de megőrülök.

Figyelt kérdés
Mi az , ha egy fiú "állítólag" szeret , de most kalandozni akar... csajozni, és nem tud erről most lemondani értem... Rákérdeztem hogy akkor velem miért nem kalandozik. azt mondja többre becsül engem annál. Ez jól is esett... De meddig várjak míg kiéli magát? És nemértem a pasikat... Ő tőlem csak tartós kapcsolatot szeretne. Még kiderült hogy állítolag senkit nem szeretett meg ennyire mint engem. De pont ezért nem értem. Azt is mondta hogy most nem teljesen biztos az érzelmeibe. de ha alálkozunk azt nem bírja ki h ne öleljen meg olyan erősen hogy már fáj szinte. :'( Segítetek! :(

2012. okt. 28. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ez igaz és lehet elkéne tényleg felejtenem.. de akkor miért küzdött értem több hónapig? Akkor még ha nem voltam vele egy szórakozóhelyen más lányhoz se ment oda még bnőm kérdezte miért nem csajozik és mondta h miattam mert engem szeret... Nagyon megváltozott... történt pár rossz dolog az életébe.. anyukája lehet meghal... bátyjával lakik és ő folyton veszekszik vele és megszabja mit tegyen... mellette akarok lenni de tényleg megváltozott.. :/
2012. nov. 3. 17:47
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem neked felesleges tanácsot kérni, mert már magadban eldöntötted mit akarsz csinálni
2012. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:( És mi vár rám ha én itt maradok neki? :( Tudom hogy rossz lesz. de nemtudok mit tenni elenne... De amugy azt is eldöntöttem hogy elmnegyek innen. most költözünk és nem maradok koleszban. örökre hátra hagyom hátha így könnyebb lesz. :'(
2012. nov. 3. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!