Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni, neki heti egy szabadnapja van, amúgy pedig 10-től estig dolgozik, étteremben, a zárási idejük nem kötött, van, mikor fél 9-kor végez, van, amikor 11-kor. Így általában sokat, heti 4-5 éjszakát nála alszom, hogy legalább akkor együtt legyünk. Naponta többször is beszéltünk telefonon, mindig kérdezem tőle, hogy mikor jön. Akkor mond egy időpontot, de az esetek jelentős részében ennél később érkezik. Nem szoktam sosem felhívni, hogy mikor jön, attól nem lesz itt hamarabb, plusz én is utálom, ha dolgom van, sietnék haza, de hátráltatnak, idegesítenek mellé a telefonálással. Hiányzik, alig várom mindig, hogy hazaérjen, de magamból indulok ki, ezért nem hívom. Egy közös barátunknak megemlítette, hogy tök jó, hogy én nem hívogatom 10 percenként, és nem hisztizek, hogy mikor érkezik már, mint az előző barátnője, de ez sem esik neki jól, hogy egyáltalán nem hívom fel este, mert ez olyan, mintha nem hiányozna nekem. Szerintetek? Ezentúl akkor hívjam fel legalább csak egyszer, hogy mikor jön? Én speciel tök fölöslegesnek tartom, nem csak a fentebb leírt dolgok miatt, de pl féltékeny sem vagyok. Köszi!

18l 24f



2012. okt. 29. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Időnként felhívhatod, az sem tilos. Gondolom neked is jól esik hallani a hangját, hát még neki. De nem kell túlzásba vinni! :))

F17

2012. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a nagy korkülönbség miatt halva született ez az egész "kapcsolat".

Tudom, hogy ma már egyre több a beteg (szerintem egyértelműen pedofil) kapcsolat ahol a lány 12 és egy beteg 24 évessel van együtt..

De akkor is. 6 év.. Nem 12 év de akkor sem kevés..

2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs itt nagy korkülönbség.

Talán meg kellene beszélnetek. Ilyen egyszerű ez.

2012. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem sem nagy a korkülönbség, pedofíliáról meg felesleges is beszélni. Tök jól elvagyunk, illünk egymáshoz agyilag is, érdeklődési kör szerint is, meg mindenhogy :) Semmi problémánk nincs, talán csak ez, de ez sem olyan vészes. Köszönöm a tanácsokat, felhívom majd akkor, ha ez boldoggá teszi :)
2012. okt. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!