Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete költöztünk össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete költöztünk össze a btommal albiba egy másik városba. A btomnak már van munkája nekem még nincs sajnos. így pénzem se. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kicsit kellemetlenül érzem magam,és rossz érzés tölt el..mindent felesbe veszünk,de egyszer elfog fogyni a pênzem ha nem találok munkát..akkor milesz?nem várhatom el tőle h ő tartson el..volt már vk hasonló helyzetben?
2012. okt. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vállalj el bármilyen munkát,tényleg bármilyet!Legalább azért, hogy a megtakarításod ne fogyjon el...
2012. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már bocs, de ezen előtte kellett volna elgondolkodnod.
2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán keress munkát.
2012. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló..hogy keressek az adott városban állást ha még albérletem sem volt..ha hamarabb találok állást mint albit akkor hogyan fogok bejárni dolgozni hmmm?utazzak minden nap 130 kmer mig beérek dolgozni?
2012. okt. 27. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Elhiheted h miota ideköltöztünk egész nap az álláshirdetési oldalakat nézem,kb több mint 20 helyre elküldtem,de semmi
2012. okt. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!