Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 9. osztályos vagyok. Nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. osztályos vagyok. Nyáron az egyik új osztálytársammal (15/L) nagyon sokat beszéltem, előzőleg nem ismertük egymást. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgettünk, éjjeleket végig webcamoztuk skypeon, 4-5 hét után bevallottam hogy tetszik nekem. Jött az elutasítás, utána 1 hétig nem beszéltünk, akkor egy veszekedés, de utána legjobb "spanok" lettünk. Akkor elkezdődött a suli, együtt találkoztunk a metrónál, onnan együtt mentünk. Kb. 1 hónap után összekaptunk azon, hogy ő azt mondta hogy ne ölelgessem már, mert tetszik neki valaki más az évfolyamból és nem szeretné ha ez a srác az én ölelgetésemet félreértené. Akkor 1 hónapig nem nagyon beszélgettünk, de pár napja sokszor ír fészbukon, és most megkérdezte hogy ki tetszik nekem, mert mondtam neki hogy káoszba vagyok mert több lány tetszik az osztályból...erre közli velem hogy mondjam a neveket...persze ez a lány még mindig tetszik, SŐT! fogalmam sincs mit tegyek...drága jóemberek segítenétek rajtam? :'D (15/F)

2012. okt. 30. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd az igazat. Ha nem nyerő, kezd el elfelejteni a lányt...
2012. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eleve ez a "legyünk csak barátok" duma nem jön be, hogy lehetnétek úgy igazából barátok, ha te mindig többet akarsz? A másik meg az ölelgetés, nekem is vannak lány barátaim, de csak úgy barátságból nem ölelgetem őket, legfeljebb vigasztalásból vagy valami. Így csak szenvedni fogsz, főleg, ha melletted fog pasizni, ha ezt a kérdést, hogy ki tetszik neked nem azért tette fel, mert idő közben te is megtetszettél neki, akkor felejtsétek el egymást.
2012. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ez az osztályban átlagos...mármint az ölelgetés
2012. okt. 30. 23:10
 4/7 e.cica válasza:
Szerintem pedig felejtsd el a csajt.. Ez olyan mint a ''ha nincs ló, jó a szamár is'' mondás.. A csajnak nemjött őssze azzal a sráccal aki neki tetszett ezertjött neki a ''B terv'' azaz te.! Mível a lányt tudta h tetszik neked ő..ezért visszament hozzád.;)
2012. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húzd faszra!

Én azt tenném!

2012. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igy van:D egy patront megér, nem?;)
2012. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó kettőn röhögtem xD negyedik: ez nekem eszembe se jutott :D hát még meglátjuk mi lesz belőle...de köszönöm
2012. okt. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!