Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék járni, egyik osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék járni, egyik osztálytársammal. Hogyan kezzem el?

Figyelt kérdés

A csaj akivel szeretnék járni.

A csajjal annyi közös vna hogy eggyüt járunk matekoórára(plusz matek), és az a másik baj hogy nem tom vane barátja, kérlek segitsetek


2012. okt. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
inkább plusz nyelvtan órára kéne járnod
2012. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na bocsánat, kicsit helytelenül irtam
2012. okt. 24. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:

"Szia!


Nincs kedved korrepetálni nyelvtanból?"

2012. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez bukta ink kiirom mégegyszer a kérdést helyesen ha annyira zavar :/
2012. okt. 24. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha még azt sem tudod, hogy van-e barátja akkor minek akarsz járni vele?(mert ez azt mutatja, hogy nem is ismered-nem beszélgettek). Szerintem először kezdjetek el beszélgetni, mondjuk facen, ezután már jöhet élőben is, majd pedig ha minden jól alakul elhívhatnád sétálni.:) de persze ez idő kérdése míg eljutsz az utolsó 'pontig'.

mellesleg hány évesek vagytok?csak kíváncsiság.:)

15/L

2012. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14 éves vok :) köszi a normális választ megpróbálom ha fen lesz facen
2012. okt. 24. 16:28
 7/10 Egy Srác Asszem ***** válasza:

osztálytárssal ???? sehogy.... nem a legideálisabb dolog :) ha csak matekon vagytok együtt már jobb a helyzet :)

hát kezdésnek szerintem is ismerkedj meg vele :) menny oda hozzá, ülj le mellé mondjuk szünetben ha egyedül van és kérdezd meg hogy érti e a matekot stb... aztán hogy hogy van megy ilyenek

2012. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok

Hát én azt írtam le, ahogy mi jöttünk össze a volt barátommal(aki az osztálytársam).:)

2012. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja köszi ,amugy már ismerem a lányt, kedves bánok vele,s sokat segitek neki ,csak azt nem tom hogyan tovább(elfelejtettem emliteni nem egy helyiségben lakunk ugy 15 km a távolság)
2012. okt. 24. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Az osztálytársammal járok, problem? :D

Jajj nee face-n beszéld meg vele ezt, én reflexből elhajtanálak, még ha egyébként be is jössz, facebookon olyan snassz az ismerkedés :D Ott max annyit írj, hogy lenne-e kedve pl. elmenni valahova :D De ne ott ess neki azzal, hogy JÁRJUNK :DD Mellesleg előbb csak ismerd meg :D Sose értettem, az emberek hogy jelenthetik ki valakire, hogy szeretik, és/vagy össze akarnak vele jönni, amikor abszolút nem is ismerik :D Na mindegy :D Hajrá :D Haverkodjatok :D Aztán meglátod mi lesz :D

18/L

2012. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!