Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy tetszhetem egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szerintetek paranoiás vagyok?

Ha egy lány elkezdi mondani h milyen jól nézel ki, vagy hogy bejössz, helyes vagy stb, akkor az nekem gyanűs. Azt gondolom, hogy valami hátsó szándék vezérli a csajt.

Már nem egy csaj mondta már, de én képtelen vagyok elhinni. Ide is tettem már fel képet, és pozitív válaszokat kaptam.

Szorongás miatt járok pszichiáterhez, és ő is azt mondta, hogy meg fogom még kapni nem egy lánytól azt, hogy bejövök nekik.

Én vagyok ennyire h.lye, vagy mi van velem?



2012. nov. 1. 14:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
amúgy meg régen nem is nagyon érdeklődtek irántam a lányok.
2012. nov. 1. 14:15
 2/15 A kérdező kommentje:

miért lennék?

Eddig egy lány sem érdeklődött irántam.

Volt h kikezdtem egy nem túl széppel(gondolván h ő nem túl szép, mindegy neki milyen pasija van) és konkrétan ő mondta h nem jövök be neki...

2012. nov. 1. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, neked önbizalomhiányod van, és ezért nem hiszed el magadról, hogy bárkinek is bejöhetnél. Szerintem beszélj erről a pszichiátereddel, lehet ő tud segíteni.
2012. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

EJHA! ja akkor így már teljesen más. Ha egy lány/nő azt mondta hogy nem jössz be neki teljesen érthető. Egyébként meg mit mért lennél?


Nem is tudom mert például hülyeségeket gondolsz? ÉN nem vagyok pszihológus de az rokonom az. Vele dumáltam anno, ilyen dolgokról mert érdekelt, hát te nekem szimplán egy hülyének tűnsz, aki aszságokat gondol. Vagy egy hiú önmagát kéregető kis .... jaaj háát én biztos nem tetszem, akkor maradj is egyedül okoska.


(ezt az üzenetet továbbítom a LAVH-nak [Lányok a világ hatalomért] úgy látszik valaki rájött hogy igazából egy lánynak se tetszik senki csak mindenféle hátsószándékkal közelednek bárki felé)

2012. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem vagy hülye, és nem is vagy paranoiás! Ezt barátom úgy nevezik, hogy önbizalomhiány! Olvass utána, nagyon sok mindenre fogsz rájönni. Ezt gyógyítani lehet, gyakorolni kell azokat a dolgokat, amikben bizonytalan vagy... pl ha rondának tartod magad, meg hogy áhh neked úgy sem sikerülhet felszedni egy hmmmm de aaaahhhhh deeee jó csajt akkor azt kell csinálnod, hogy reggelente belenézel a tükörbe és ezt mondod magadnak.: elfogadom magam ilyennek amilyen vagyok, nem vagyok csúnya, és sikerülni fog minden amit szeretnék, csak nem szabad meghátrálnom! ezt persze el kell egy pár alkalommal mondani, de ez az első lépés a jó út megtalálásához, persze nem biztos, hogy neked pont erre van szükséged, de utána kell olvasni. Amúgy meg nem kell bizonytalanak lenni, ha csak át akar verni a lány akkor azt úgy is tudni fogod, ha meg van hozzá az eszed!
2012. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

már úgy valamennyire külsőleg elfogadtam magam, de persze azt nem tudhatom h bejövök egy lánynak. Magamnak úgy ahogy megfelelek, de másoknak nem tudom.

Már beszéltünk vele erről is, konkrétan ő világosított fel, hogy az önbizalom nem csak annyi, hogy külsőleg elfogadom-e magam vagy sem. Úgy magyarázta, hogy feloszthatjuk külső és belső önbizalomra. Szerintem a belső önbizalmam a béka feneke alatt van...

2012. nov. 1. 14:28
 7/15 A kérdező kommentje:

az eszem megvan hozzá, mert most van egy lány, akiről meg akarok tudni dolgokat, és a pszichológusom szerint manipulálom. Nekem ezek a dolgaim elég fejlettek, csak az önbizalmam fejletlen.

Mint írtam, külsőre már valamennyire megfelelek magamnak. Arra h egy bejövő csajt megkörnyékezzek, ahhoz nincs elég bátorságom.

2012. nov. 1. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
asszem én ugyanilyen vagyok csak lány verzióban ..:D
2012. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jó tudni h vannak ilyen lányok is. Sosem gondolnám.
2012. nov. 1. 14:33
 10/15 anonim ***** válasza:

jó kérdező oké, én már többet nem írok ide. De azt megmondom, ha te most ide irkálgatod hogy ilyen olyan béka segge alatt van az önbizalmad ,meg egy lánynak se jössz be, az minden csak jó hatással nem lesz az önképedre.


Az önsajnálat, vagy magadról beszélni negatívan nem jó. Egyébként szerintem te a "hangyából csinálsz elefántot". Túl lelkized ezt az egész dolgot, pedig ez egy tök normál dolog, hogy tetszel valakinek vagy akár épp nem. Meg óriási jelentőséget tulajdonítasz tök semmi dolgoknak, egy nőnek nem jössz be? Gondolj már bele, mit számít az az 1, a többi mellet.

2012. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!