Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Remenytelen szerelem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remenytelen szerelem?!

Figyelt kérdés

Regota vagyok szerelmes egy lanyba, de o semmi erdeklodest nem mutat irantam.

Ugy erzem lassan egy olyan erzes lesz bennem iranta mintha kevesebbet erne a szememben.Kezdem ugy erezni, hogy mar olyan sokat vartam ra es annyit szenvedtem miatta, hogy ha most belemszeretne mar nem is kellene.Ez normalis erzes?Azt jelenti, hogy lassan elfelejtem?



2012. nov. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Inkább próbálj nyított lenni más lányok írányában is.
2012. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy reménytelen. Rá kell erőltetni az akaratodat a lányra, lépten nyomon követni kell. Mindig beszélni vele, egyszerűen meg kell hódítani bármi áron. Ha kitartó vagy meg lesz a jutalmad. Csak hinni kell és 100% a siker. Engem egy csak 11 szer utasított vissza, megunta hogy nem hagyom békén és adott egy esélyt. 2 évig voltunk együtt.
2012. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez ugy hangzik mint a filmekben.Jo is lenne, de az a helyzet, hogy en nem vagyok az nagyon nyomulos alkat.
2012. nov. 1. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátok vagytok valamennyire? Szoktatok azért néha beszélni, vagy csak távolról figyeled?


Ha beszéltek, akkor legyél vele nagyon kedves, annyira, amennyire senkivel sem vagy, és jelezd neki, hogy így érzel.


Ha nem beszéltek, muszáj leszel odamenni hozzá és azt tenni, amit az feljebb írtam.

2012. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Osztalytarsam, baratok vagyunk es beszelunk minden nap.Ezert is nehez elfelejteni.
2012. nov. 1. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond, beszélgess vele minél többet, mondd el neki, hogy hogy érzel. Nincs reménytelen szerelem.:) Hány évesek vagytok?

4. voltam.

2012. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez olyan mint a filmekben. Mivel a lányok 90% amcsi filmeken szocializálódik és érti ezt a rámenős dolgot, érteni fogja, hogy kell neked bármi áron és hajlani fog előbb vagy utóbb a dologra. De ahhoz ilyen törtetővé kell válnod.
2012. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!