Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek viszonzatlan szerelem ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudom elkerülni,hogy találkozzunk,évek óta tart,nem jönne össze velem,nem az első eset,hogy viszonzatlanul szeretek valakit. Nem tudok már mit kezdeni magammal,egyre inkább úgy érzem,hogy nekem semmi nemnön össze,önbizalmam nulla.:|

2012. okt. 22. 23:54
1 2 3
 1/21 MadameViciouse ***** válasza:
67%
Én nem tudok jó tanácsot adni, még nem voltam ilyen szituban, de próbálj más fiúkkal/lányokkal ismerkedni, nem gondolni rá, kirugdosni a gondolataidból.Lehetőleg este se úgy aludj el, hogy róla fantáziálsz...
2012. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
szeress bele valaki másba ennyit tudok mondani, nekem is így sikerült :) ismerkedj lányokkal csak úgy hidd el előbb utóbb találsz valakit akibe beleszeretsz én 3 évig szenvedtem emiatt ráadásul a csajjal barátok voltunk és tudta mit érzek ezért kihasznált rengetegszer és tudtam mindent hogy mit csinál a pasival, mert velem beszélte meg aztán láttam hogy az egyik csaj a suliból szomorkodik, odamentem beszélgetni nem volt semmilyen szándékom csak felvidítani és bumm pár nap alatt beleszerettem :D most is ezt a lányt szeretem és viszonzatlanul mert nemet mondott de ő nem használ ki, sőt mindent megtesz hogy kevésbé fájdalmas legyen nekem :) ez ellen nem tudsz tenni semmit, próbálkozni kell lányoknál aztán vagy beleszeretsz vagy szerzel önbizalmat viszont nem szabad játszadozni a lányokkal, tehát ne legyen semmi köztetek csak barátság max flörtölhettek de nem fair úgy kezdeni egy csajjal hogy nem őt szereted max ha tud róla és ennek ellenére mégis jó neki és elfogad :)
2012. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
elsőnek: Valahogy mindig visszajutok hozzá...na és az utolsó dolog,azon tényleg kéne változtatnom. Kellemetlen,hogy mindennap látom,de ha nem látnám akkor meg az lenne a baj,mert így legalább ennyim van.Próbálkozok,de nem nagyon sikerül.
2012. okt. 23. 00:04
 4/21 A kérdező kommentje:
másodiknak: elsősorban,LÁNY VAGYOK!:) Volt olyan,hogy azt éreztem,hogy már nem szeretem aztán egyszer csak hopp,megint kezdődött minden elölről. Bebeszéltem magamnak,hogy nem lehet,úgyis reménytelen az egész,de hiába. Nem én döntök...
2012. okt. 23. 00:07
 5/21 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
34%
Kerüld el, válts sulit, ha kell baráti kört, vagy ha képes vagy egyszerűen leszarni az is megteszi.
2012. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Én csak egy biztos megoldást tudok erre...


Én nekem úgy sikerült kiszeretnem, hogy bunkó volt velem fene tudja miért. S mivel tudtam, hogy az lesz következő alkalomkor is velem, direkt összefutottam vele mert éppen tudtam merre fog járni... Úgy is volt, bunkó volt akkor is. Pontosan ezt akartam, látni az utálatot a fején amit felém mutatott. Ezzel sikerült magára haragítani és lesz*rnom végleg. Látni sem birom a kétszínű fajtáját... Mert lehullt róla a lepel, hogy milyen is valójában, rájöttem ez illúziót kergettem.

Azóta boldog vagyok, hogy kikerült a képből ez a...! Most egy olyan fiú a barátom, aki imád engem és én is őt! :)

2012. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ő viszont nem bunkó,sőt jó fej,vicces,stb.
2012. nov. 8. 19:22
 8/21 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Tudom hogy nehéz, próbálj nem figyelni rá, barátaiddal legyél, beszélgess sokat. Na hallgass szomorú szerelmes számokat, mert bármennyire jó ötletnek tűnik, csak ront a helyzeten. Az a baj, hogy nemnagyon tudok mit mondani, mert én sem tudom mit kellene csináljak most. Sajnálom =/
2012. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

hátha jót tesz ez a dal, vagy segít vagy mittomén:

http://www.youtube.com/watch?v=VL6RxRTjrEE

2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el messziről! Én tudom. Halálosan szerelmes voltam a nyáron, elcsesztem, és azóta is láthatnám ha akarnám. De nem akarom. Egyszerűen annyit kell tenni, hogy nagyívben elkerülöd! Nem gondolsz rá, és szépen leszoksz róla. Olyan ez mint a drog, nehéz, de le lehet jönni róla, mert ez is egyfajta beteges függőség. Minden egyes nap, amikor minimim a a szemeddel kerülöd őt, meg a gondolataiddal, de jobb ha egy légtérben sem vagy vele, meg fogod látni,hogy enyhűlnek, elsorvadnak az érzelmek! Eszedbe fog még jutni, de már az a vágy seholsem lesz. CSak egy emlékként fog élni a fejedben, mint pl. hogy tegnapelőtt milyen árnyalatút szarsz satöbbi... aztán egyre tisztább lesz a fejed. Újra elkezdesz érdeklődni a többi lány iránt, és meglátod, hogy a mosatni plátói szerelmednél hatezerszer szebb, jobb, különb aranyosabb nők is vannak. De rengeteg! Ez pedig rájössz,hogy csak egy volt a sokk közül, aki iránt valamiért mégis többet éreztél, de kár volt, mert csak gyötör...
2012. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!