Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar egyre több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egyre több nő házassági szerződést?

Figyelt kérdés
A környezetemben is. Mitől félnek ennyire ezek a nők? Én tisztességes férfi vagyok, de sokaktól hallom, hány rendes nő járt pórul. Belevitte a kis lakását, meg amilyen volt a közösbe, a léhűtő férfi meg eltékozolta. Vagy válni sem tudott, mert több odaveszett volna a sajátjából, mint amennyit belevitt, vagy amennyiért dolgozott. Azt hittem inkább fordítva jellemző. Ti is tudtok ilyen esetekről? Tényleg van ilyen, hogy a nőket így kisemmizik? Rossz tapasztalataik vannak ezeknek a nőknek, vagy csak biztonságot szeretnének, esetleg nem bíznak a jövendőbelijükben eléggé?

2012. nov. 2. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
h mitől? mert ti férfiak egy-kettő kisemmizitek a nőt, és megléptek egy fiatalabb pipivel...... csak ezért...
2012. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%

Ezt nem értem ha a nő elviszi a pasi pénzét váláskor az a baj. Ha házassági szerződést íratnak az is baj. :)

Gondolom azért mert jobb az anyagi helyzetük, nem akarnak függni ilyesmi. :S

2012. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Én fordítva tudom ezt. A csajok semmizik ki a pasikat és lelépnek egy bájgúnárral ezek után. Alapból szegény, ház nélküli pasival ritkán jönnek össze a mai csajok.
2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
én utálom a bájgúnárokat.. szal..
2012. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
a másik az egzisztencia. nem az a baj, h nincs háza, kinek van a mai világban? de ha van munkája, akkor van vmennti pénze is, és ha összedobják, akkor kijön egy jó kis albérletre.. én igy gondolom.. ameddig nincs annyi pénz, h vegyenek, vagy épitsenek közös hazat..
2012. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Én tuti fogok házassági szerződést íratni .. mert ha megcsal és elválunk nehogy már vigyen is valamit... mert én olyan vagyok hogy biztos nem csalom meg őt , lehet nem hiszitek el ,de ez így van..


F/21

2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem sincs házam, de tisztességes fiatal férfi vagyok. Úgy látom, a nincstelenség nem akadály a mai nőknek. Mivel jóképű vagyok, mindig könnyen találtam barátnőt. Én nem akarok élősködni rajtuk. Most is szép barátnőm van. Csak ennyi, hogy általában házassági szerződést akarnak a szép, normális, dolgozó nők. Nem pont velem kapcsolatban, hanem úgy általában.
2012. nov. 2. 16:10
 8/22 A kérdező kommentje:

Különben tényleg nem tudom, kik, miért írogatják, hogy ház nélküli férfivel nem jönnek össze. Nekem eddig tényleg semmiféle gondom nem volt ismerkedésnél abból, hogy szinte semmim nincs.

Persze, tisztességesen akarok dolgozni majd. Sosem semmizném ki a feleségemet, ezt elhihetitek, nem lépnék le a lakása értékének felével, vagy ilyesmi.

Ettől félnek és egy magamfajta tisztességes férfiben sem bíznak meg, akivel szívesen kapcsolatot létesítenek ennek ellenére? Csak épp bebiztosítják ellene a lakásukat? :S

2012. nov. 2. 16:12
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
a férfiak ugyanúgy átb@sszák a nőket, mint fordítva. Csak ti hiszitek azt, hogy szentek vagytok
2012. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De miért kell általánosítani? És miért kellek nekik, ha ennyire se képesek megbízni bennem?
2012. nov. 2. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!