Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ti belemennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek az olyan házasságba, ahol a férfi házassági szerződést akar?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 19:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ragaszkodtam is hozzá.
2011. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy pontosan mi van abban a szerződésben. De természetesnek tartom, hisz az élet nem romantikus film, és bizony annak a sok hajléktalannak legalább az 50%-a, aki mellett nap mint nap elsétálsz az utcán, pontosan azért van ott, mert anno az asszony/ férj kisemmizte őket...
2011. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen az én szándékaim tisztességesek. Soha nem kéne más pénze, amit nélkülem szerzett, büszkeségből sem!!!
2011. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
persze, miért ne? elvégre normális esetben nem a pénzéért megyek hozzá. ha nekem sok pénzem lenne, én is kötöttem volna:)és ennek semmi köze a szerelemhez, vagy a bizalomhoz, inkább csak az elővigyázatossághoz és a biztonsághoz, a tapasztalatokhoz és statisztikákhoz: elvégre a házasságok fele válással végződik.
2011. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem tudom, hogy belemennék-e, ez függ sok tényezőtől. Pl. te vagy-e jobb anyagi helyzetben, vagy ő...


Nálunk a férjem volt, és úgy voltam hajlandó a házasságra, hogy előtte írtunk szerződést. Sok megvetéstől megszabadítottam magamat ezzel!

2011. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Te nem védenéd meg a sajátodat? A nagy szerelem el is múlhat, mégha esküvő előtt nem is hisz benne az ember. Miért felezzem meg azután azt, amiért én dolgoztam meg keményen?
2011. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
mi esetünkben felesleges,mert 1 kocsija van,az ugyis az övé akármi van,a többit meg közösen vesszük,nincs miről irni papirt
2011. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Abban az esetben, ha lenne valami cége, amiben mások is érintettek, vagy olyan vagyona, ami a nevén van, de egy része a szüleit, vagy testvéreit illeti. Vagy pont én lennék ilyen helyzetben. Ez esetben praktikus lenne papíron lefektetni mi a közös és mi nem.


De ilyen helyzetben, amiben mi vagyunk, hogy mindkettőnknek alig van valamije, az is csak hitelből, egyszerűen nevetségesnek éreztem volna. De mi már az esküvőnk előtt is mindent közösnek vettünk, semmit nem akartunk megvédeni a másiktól.

2011. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ragaszkodom hozzá. Sose tudni mit hoz a jövő. Jobb bebiztosítani magam, bármennyire is imádom a Párom sose tudni mi lesz.

Ház vásárlás előtt állunk, úgyhogy mindenképp

hasznosnak találom a szerződést. Persze aki nem vist semmit bele a hézasságba ott természetesen nincs miről papírt írni. 23/N & 29/F

2011. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Belemennék, de gyanítom én fogom jobban akarni mint a párom nő létemre.:) Egyébként nem a kisemmizésről van szó, házasság alatt minden közös, ehhez ragaszkodok, viszont ha ne adj isten valami rosszul sülne el, megkönnyíti a válást ha előre lerendezzük mi van külön, és az nem lesz vita tárgya.Ha pedig úgy döntünk, hogy valami ami különvagyon volt, legyen közös, akkor azt jogi úton szintén elintézzük.
2011. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!