Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mi? Összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Összezavarodtam. Segítség!

Figyelt kérdés
15 hónapja járok a barátommal, eddig minden tökéletes volt kisebb-nagyobb veszekedésekkel...De most valami megváltozott....Ezelött a srác elött volt egy 2 évig tartó kapcsolatom, de nem úgy hogy 2 évig jártunk, hanem addig néhol jártunk, néhol meg csak kavartunk...és ez a srác most lejött a városomba és kihívott hogy látni akar. belementem. mert miért ne? meghívott egy kínaira, elbeszélgettünk meg minden...és mintha még mindig éreznék iránta valamit...úgy érzem...és emiatt egyre távolodok barátomtól, pedig nem szeretnék, mert tökéletes volt eddig vele az életem...:/ most mégis mit csináljak?

2012. nov. 2. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elmenned a másik személlyel. És még mindig ugyan olyan boldog lennél. Végül is, te érzed, melyikükkel vagy boldogabb.
2012. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akármikor összefuthattam volna ezzel a sráccal, és ugyanigy elbizonytalanodhatnék...Szóval nem igazán értem miért érzem ezt..:S
2012. nov. 2. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt, mert belé vagy igazán szerelmes valahol legbelül, és nem a mostani barátodba.
2012. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy van barátod?
2012. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tudja, amikor kíhivott mondtam neki. És azon a találkozón nem volt semmi, tényleg csak ettünk meg beszélgettünk...Szeretem barátomat, nem véletlenül vagyok vele már 1 éve és 3 hónapja...De ez most kicsit összezavart...
2012. nov. 2. 16:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem lehet a baratoddal tenyleg :) O tudja, hogy talalkoztal a sraccal?
2012. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Erre ennyit tudok mondani( tudom, hogy közhely de szerintem igaz.)

Ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba!

2012. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem azért de itt ki lenne az első? Gondolom exbarátom..
2012. nov. 2. 17:41
 9/13 topmodell válasza:
ez egy természetes reakcio,mivel már régen nem találkoztatok,mert egy olyan emberrel találkoztál,aki valamikor valamit jelentett neked és átéltetek együtt néhány dolgot és most ez kicsit felkavart.Ha még egy párszor találkoztok esetleg,akkor majd kiderul vajon mi is ez az egész koztetek,még alakulhat jol is
2012. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
biztos? Nem tartom jóötletnek hogy találkozzak vele...:/
2012. nov. 3. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!