Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összezavarodtam, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összezavarodtam, mi a teendő ilyenkor? :-S ( Kérdés rövid, katt a részletekért)

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz ez a sztori.De kérlek segítsetek.Nagyon komplikált szituációba keveredtem..Annyi az egész,hogy a párommal eggyütt vagyunk huzamosabb ideje,lassan 1 éve. Ő idősebb nálam szinte 6évvel,én még a gimis éveimet élem.Nagyon eggyezünk mi ketten..Hobbink is ugyan az,kinézetünk is hasonló.(imádjuk a hüllőket,ki vagyunk tetoválva) a gondolkodásmódunk is teljes mértékben ugyan az.Zökkenő mentesen indult a kapcsolatunk.Ő 3órára lakik tőlem vonattal.Péntektől Vasárnapig szoktunk eggyütt lenni.Nos nagyon jól megvoltunk az elején, ő az első fiú akivel a szex is teljes mértékben jó.Tény,hogy szeretjük egymást nagyon.De elég sokszor szívtuk egymás vérét olyan 3-4hónap után, egyszer megmondtam hogy vége mert nembirom a távkapcsolatot stb, elmentünk mindketten bulizni,én egész este sirtam miatta ő meg bosszúból smárolt valami nővel,amit be se vallott ,utólag derült ki.Azt mondta azért tette mert azthitte hogy én is befogok fiúzni(Pedig tudja hogy ez rám nem jellemző).Nagyon csalódtam benne hogy hazudott..Aztmondta bizonyít helyre hoz mindent stb,közben interneten lányokkal beszélte le hogy majd ha pestre jön összefeküdnek stb..Ezt többször is megtette,letagadta,bár végül kiderült.Aimóta nagy nehezen feldolgoztam féligmeddig a történteket,tényleg hűséges,tudok róla mindent,hogy hol kivel van stb.És tudom hogy a történtek ellenére szeret,mivel a kapcsolatunk negatív oldalát írtam most le, a pozitívat csak én látom át...Lényegtelen ez amit most leírtam,most jön a lényeg...Bennem sose volt az hogy fiuzzak mellette,mert tényleg szeretem nagyon,és ő az első fiú akivel ugy érzemhogy le akarom élni az életem....Mind a ketten érezzük ezt.De van egy kis bökkenő..nem tudom,nagyon kétes érzések alakultak ki bennem,mintha ellaposodott volna kicsit a kapcsolatunk...Az elmúlt 3napban,lejártam egy helyre,ahol iszogatni szoktak emberek,Kávézó szerüség,de a többség sörözni jár le..Nos lejárkáltam egy barátnőmmel,megtársaságával.Volt ott egy fiú...27éves,Kopasz,Agyon tetovált,eléggé brutális fazon....5évet ült börtönben,egy éve szabadult.És eléggé erőszakos,de amugy iszonyat nagy forma.Nagyon hajtott rám, de mégis távolságtartó volt,mintha szart volna rám..Közben néha annyira felhúzott.Brutálisan.Bennem volt az az érzés hogy szexelnék vele,pedig én nem ilyen lány vagyok.És tök lelki ismeret furdim volt amikor hazaértem...:-S Nemcsináltam semmi olyat ami megcsalásnak számított volna, de olyan dolgokról beszélgettünk aminek nem örült volna a barátom...Szerintetek mit csináljak?:-S Igaz ez a szerelem,vagy nem?:S Én annak érzem,csak össze zavarodtam....:S Hogy mégis mi a fészkes fenéért mentem bele ilyen társalgásba,és miért gerjedtem be egy másik fiúra?:-S Kérlek segítsetek...Értelmes válaszokat várok,kétségbe vagyok esve nagyon:-S
2012. márc. 4. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallgass a józan észre, és ne feküdj össze egy börtöntöltelékkel.

Nem véletlenül került oda, és ha lehúzott 5 évet, az komolyan torzíthatta a személyiségét. Másképpen: ki fog csinálni.


A jelenlegi pasidat elveszíted, ezzel nem fogod sokáig együtt bírni. Így pár hónapon belül megtörten, egyedül fogsz ülni, és azon gondolkodni, miért vágtál bele az egészbe.


Persze ez csak egy lehetséges forgatókönyv, igaz, nagy eséllyel válhat valóra.



23F

2012. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a szitu hogy a gyerek eléggé "kattos".Sose jöttek be az ilyenek,nem tudom mi van velem.Tök sok vágás van rajta...Brutális verekedések miatt ült ennyit.A környéken körülbelül 10méterre kikerüli az aki ismeri...:/
2012. márc. 4. 15:53
 3/4 pamparamm ***** válasza:
Felejtsd el a faszit, nem véletlenül kerülik el...
2012. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta még pár embernél kérdezgettem hogy mit tudnak erről a személyről..kb mindeggyiknek kimeredt a szeme,hogy "elment a józan eszem?"...:-S De azóta is találkozok vele esténként ezne a helyen,és egyre jobban oda vagyok érte..Velem nagyon kedves,mármióta..:- (
2012. márc. 7. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!