Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy vannak akik össze tartoznak?

Figyelt kérdés
6 éve jártam egy sráccal egy évig, nagyon jól megvoltunk, szerelmesek is voltunk.Nem csaltuk meg egymást, viszont ő szakított velem egy másik lány miatt. Eltelt 3 év, újra összejöttünk egy félévre, akkor is szakított velem.Bár akkor nem egy másik lány miatt. Most pár nap múlva fogunk randizni. Nagyon fontolgatom, hogy nem megyek el, mert nem látom sok esélyét egy értelmes kapcsolatnak. Viszont a közös barátaink azt mondják , hogy ,, mi össze tartozunk". Az tény , hogy amikor együtt vagyunk, kiteljesedünk egymás mellett, csak valahogy nem vagyunk kompromisszum képesek a másikkal szemben. Ellenben az is tény, hogy idősebbek lettünk, mint a ketten túl vagyunk már egy komoly kapcsolaton. Szóval ti mit láttok ebből így mint kívül állók? Higgyek a barátoknak és próbáljam meg újra? vagy legyek pesszimista és el se menjek? 25 L

2012. nov. 2. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
bizony van, hogy összetartozol valakivel és valami mégis mindig széthúz.. :/ de szerintem menj el, inkább bánd, hogy megtetted, mint hogy nem.. ha nem mész el, még a lehetőségét is elveszed, hogy most esetleg jobban alakuljanak a dolgok. sok sikert!! :)
2012. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem akár próbáljátok meg. mi bajod lehet belőle?


ha úgy érzitek mindkette, hogy "kiteljesedtek egymás mellett", szóval jó kapcsolatotok lehetne, akkor szeirntem beszéljétek meg, és próbáljatok kompromisszum képesebbek lenni:)

2012. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát akkor is megér, veszteni mit veszíthetsz? Semmit...
2012. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Solarian ***** válasza:
igen, hiszek.
2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Kénytelen vagyok hinni benne, mivel megtaláltam.
2012. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Kénytelen vagyok hinni benne, mivel megtaláltam." ez jó :D

Igen én is hiszek benne. Támogatom az ötletet, hogy menj el a randira, semmi veszteni valód nincsen. Viszont a kompromisszum kötésből a későbbiekben származhatnak még gondok. De ennek ellenére, sok sikert! :)

2012. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 éve érzem egy csajjal, hogy összetartozunk, de egy harmadik mindig bepofátlankodik.
2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne. Ez egy szép gondolat, amivel legitimálhatja az ember a ragaszkodását, de szerintem egy mélyebb kapcsolatban már nincs szükség erre túlmisztifikálásra. Ott úgy fogod fel, hogy valószínűleg tudnék így ragaszkodni máshoz is, de hálistennek nem kell.


22/F

2012. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted menny el mert, csak szenvedni fogsz, hogy mi lett volna.
2012. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket. A srác jelenleg áttolta a randit egy héttel, indok nélkül. Pedig tudom, (a közös barátoktól) hogy semmi olyan elfoglaltsága nincsen a jövőhéten ami miatt nem érne rá egy kávéra. Elég rosszul esett. Úgy hogy várok, mikor írja , hogy találkozzunk. Én is kíváncsi vagyok mi sül ebből ki. ( Főleg hogy a stewaredessként dolgozom és heti 2-3 napot vagyok Pesten)
2012. nov. 3. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!