Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek az igaz, örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaz, örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés
vagy ma már csak a szex számít..
2012. aug. 29. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NINCS örökké tartó szerelem!
2012. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most már hiszek, de csak akkor, ha van benne jó sok szex is. Anélkül semmit nem ér!
2012. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Szeretnék hinni, valóban jó volna benne hinni.
2012. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak olyan lányok az életemben, akiket soha nem felejtek el, akikre mindig mosolyogva gondolok. Ez örökké fog tartani, és szerelem, de a kapcsolat nem maradt meg.

És hiszem, hogy lesz egy lány, aki boldogan fogja leélni velem az életét, és biztos, hogy szerelem is lesz.

2012. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egy ideje nem hiszek. Az objektív igazság az, hogy örökké tartó szerelem nincs.
2012. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az örökké tartóban mar nem, felnőttem.
2012. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Abban a romantikus értelemben, hogy minden mndig úgy marad, mint az első héten, meg amikor összejöttök, úgy nem létezik.


Minden kapcsolatban vannak problémák, problémás időszakok és a szex is számít, nem is keveset. Nehezen sem működhet egy kapcsolat jó szex nélkül, de az igazán jó szex feltétele a szerelem. A kettő egymást táplálja.

Nem szabad a szexre valami romlott, bűnös dologként tekinteni, egy valódi szerelmi kapcsolatban az a legvarázslatosabb dolog, ami két ember között történhet.


Másrészt sokféle szerelem van. Van az, amikor nagyon intenzíven szerelmes vagy, szinte görcsbe rándul a gyomrod tőle. Az egy gyorsan múló, felszínes, könnyen felejthető formája a szerelemnek. És van az, amikor egy szerelem beteljesedik, elmélyül és az életed részévé válik. Nem érzed olyan intenzíven, nem okoz testi tüneteket, viszont sokkal erősebb. Nem ér véget, és évekig tart, míg enyhül. Ebben a szerelemben érdemes hinni...

Sokan azt mondjk, hogy a szerelem elmúlik és szeretetté alakuk, én ezt nem hiszem, nem érzed úgy 5-6 év után, de korántsem az a szeretet ez, amit mondjuk egy jóbarát iránt érzel.

Szóval egyféle szerelem nem tart örökké, viszont lehetsz egy emberbe egy életen keresztül szerelmes, ha elfogadod, hogy ez mást jelent tiniként, más egy kapcsolat elején, mást házasságban, mást a gyermeked születése után, és valószínűleg idősebb korban megint mást.

2012. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

A szerelem egy folyamat, és nem pedig állapot. Ennek a folyamatnak fontos része a szex, ami ugye szerelemben már szeretkezéssé válik.

A másik lényének megismeréséből, testének felfedezéséből adódó izgalom idővel alábbhagy, és sokan erre mondják, hogy eloszlott meg elmúlt a szerelem, pedig ez nem maga a szerelem, ez csak egy kis morzsája annak. A valódi szerelem az, amikor amellett, hogy lelkileg és testileg is nagyon közvetlenek vagytok egymással, tudod, hogy neked az illető kell, és a különféle tőled eltérő tulajdonságai ellenére elfogadod, tiszteled, és szereted. Persze lehetnek különféle problémák, amit nem tudnak megoldani az emberek, és úgy látják, hogy jobb lesz külön, de attól még ez a szerelem, amiről beszélek nem múlik el csak úgy sitty-sutty.

2012. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Maximum az első látásos szerelem tarthat örökké..

azóta egyszer az egyikünk szeret újra a másikba..

sajnos felváltva :S... de én még mindig szeretem... és tudom hogy ő is engem :).. majd szeptemberben.. háhááá XD

(ez ilyen gonosz nevetés volt ) xD

17/F

2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen van.Szüleim 25éve hazasok es latom ah megolelik egymast csokoljak es mondjak is h hazugsag azh nincs orok szerelem ezt csak megkeseredett emberek talaltak ki.Azert is hiszem h van mert en mar 3eve olyan intenziven szeretem a paromat es o is engem mint mas amikor a kapcsolata elejen erzi a rouaszinkodot.tudjuk mindketten h vannak problemak kilonbozunk de szeretjuk a masikat mas emberrel nm ereznenk ugyanigy mert van a masikban valami kulonleges.egastol akarunk gyereket is.en hiszem h van mar csak a szuleimet latva.persze annak biztos soha nm lesz orok szerelme aki ccsak a kulsejebe szerelmes valakinek v csak a szex miatt szereti v mindenheten kepes masba szeretni v erdekbol stb.
2012. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!