Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek akárhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek akárhogy próbálom nem tudok érezni. Miért?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy 1 évet voltam együtt az "első nagy szerelmemmel".... a végére teljesen összetört engem, bántott, kikészített, megütött. Én még 2 hónapig küzdöttem érte de feladtam végül mert neki már nem kellettem és depressziós lettem a barátaimat elvesztettem pszichológushoz kerültem emiatt majd áprilisban szakítottunk. Majd májusban összejöttem egy másik fúval, úgy éreztem ő lesz az igazi minden tökéletes volt majd 3. hónap után rájöttem az előző fiú még mindig borzasztóan hiányzik el is mondtam a páromnak nehezen viselte el de végül nem törődtünk ezzel és el is felejtettem az előzőt. De akkro rájöttem nem érzek semmit iránta. 5. hónapban megmondtam neki és szakítottunk. Rá 2 napra (most októberben) összejöttem egy másik fiúval... (tudom sose tanulok ebből) Na nála tényleg úgy éreztem minden rendben egyformák vagyunk teljesen és minden szép de az akivel 5 hónapot voltam együtt elkezdett hiányozni de nagyon ő már megmondta hogy tőlem semmit sem akar meg nekem most itt van az új barátom és hiába teszek bármit is nem megy egyszerűen nem tudok mit érezni a régi fiút elfelejtettem de azzal akivel nem rég szakítottunk egyszerűen nem tudom elfelejteni szükségem van rá de már hiába... és nem tudom hogy mondjam el a mostaninak hogy mi van hogy mit érzek szívem szerint most egyedül akarok lenni de nem akarom megbántani főleg hogy neki én vagyok az első ilyen szerelme és én is szeretem de egyszerűen nem megy hiányzik a másik és én se bírom egyedül akarok lenni. Mit tegyek?? :(

2012. nov. 3. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: az első pasid nézett ki a legjobban, a mostani pedig a legrosszabbul. Olyat keress, aki mindegyiknél jobban néz ki, különben nem fogod tudni szeretni!
2012. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kinézetekkel nem volt baj :) mind a 3-an jól néztek ki nem ezzel volt a baj hanem a hülye érzéseimmel első nagy szerelem megvolt elveszett... azóta semmi de semmi érzés senki iránt nem jön ki belőlem ha ki is jön 1 hétig tartó szerelem majd átalakul megszokott szeretetté. Nem megy nem tudok mit tenni. És így meg csak megbántom őt is. Hagyjam el vagy beszéljem meg vele?? vagy mi?
2012. nov. 3. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem adj idöt magadnak. És nem kéne kapcsolatból kapcsolatba kerülnöd, igy idöd sincs rendezni, átértékelni magadban a dolgokat. Föleg ha azt irod,h az elsö barátod fizikailag is bántott, pszichológushoz jártál. Ezek komoly dolgok. Ráadásul más férfiakkal is "játszol" érzelmileg,mégha nem is akarattal...
2012. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van szerintem is így lesz jobb tudom hoyg ez csak játék erre nem rég jöttem rá és én nem akarok játszani főleg nem azokkal akik fontosak nekem. megoldom idő kel. már arra is gondoltam amin 1 éve godnolkodok hoyg eltűnök egy kis időre mindenki elől régen öngyilkossággal próbálkoztam de rájöttem ahhoz nem vagyok elég eről így már csak az eltűnés maradt.
2012. nov. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!