Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit gondolnátok, ha ezt írná a barátotok?

Figyelt kérdés

Barátnőmtől azt kérdeztem,mit csinálna,ha csak 1 napja lenne hátra.Válasza az volt,hogy semmit...Én ezt írtam.Holnap este találkozunk.Ha addig nem lesz Facen,élőben mondom el Neki.Fontos megjegyzés:Első kapcsolat,14/F,14/L,már nagyon rég.:

,, Én biztos Veled lennék az utolsó percig. Tudom,nem vagyok egy romantikus fajta...nem tudok sem énekelni,sem romantikus dolgokat csinálni... De igyekszem!Nekem egy álmom teljesült azzal,hogy Veled lehetek már több,mint fél éve. Ha hiányzok,csak idézd fel,ahogy a füledbe súgom: Szeretlek! És ez a szó,ami számomra teljesen egybefüggött Veled.És amikor ezt mondod,minden rosszat elfelejtek. Nekem fontos,hogy néha mondd. Nem azért akarom hallani,mert nem hiszem el!Azért,mert az a legszebb dolog,amikor két ember egymásra talál.És kialakul a kölcsönös szerelem.Majd szeretet.Ami összeköt!Tudom,hogy néha felkapom a vizet,de ez van.Ilyen a természetem.Sajnos. De van jó oldalam is! Én MÁS vagyok,mint mások! -NEM használlak ki! ! -SOHA NEM hazudok! !! -SOHA,SENKIVEL NEM csallak meg! !!! -MINDIG(!) szeretlek!Minden egyes percben hiányzik az,ahogy mosolyogva a szemembe nézel.Ahogy megölelsz.Ahogy megcsókolsz... !!!! Nem vagyok sem egoista,sem pedig beképzelt... De szerintem NAGYON sok lány (aki megtapasztalta,hogy milyen,amikor megcsalják,átverik,lecserélik (szó szerint!!) stb.) örülne,ha egy ilyen őszinte,szerető barátja lenne. És mégvalami:Nem,én soha(tényleg!) nem sírtam,mielőtt megismertelek.Ez csak annak a jele,hogy tényleg SZERETLEK,TISZTELLEK.Hazug ember nem sír.A hazug ember a markát dörzsölve röhög.Pofátlanok... Én a saját üzenetemtől sírok...


Légyszíves.Jól olvasd át,amit írtam.Minden szeretetem bennevan.Holnap este 7 körül..Ha a nyakamba ugranál,és azt mondanád,hogy szeretlek...én nagyon(!) boldog lennék! Te egy kincs vagy. Az én kincsem. És ez nem egy nyálas duma.. Barátod,aki Téged nagyon szeret: xy !!!!!!"



2012. nov. 3. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jó éjszakát, Andersen!
2012. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az önfényezős részt kihagytam volna, de elmegy.

Viszont 14 évesen nehogy azt gondold, hogy olyan kegyetlenül tapasztalt vagy érzelmek terén... Ahhoz rengeteged pofára kell még esned, hogy elérj egy felsőbb szintre (amit Te most gondolsz magadról, hogy ott vagy).

2012. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*rengeteget
2012. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fú hát ahogy ezt elolvastam bekönnyeztem.:) Ha nekem ilyet mondana a barátom én lennék a világ legboldogabb embere :D nem mintha így nem lennék de ez nagyon aranyos és én nagyon örülnék neki :D 14/L
2012. nov. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy kicsit nyálas, de amúgy aranyos, hogy ennyire szereted.
2012. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SZJG ***** válasza:
100%
Sok nyálas filmet néztél az biztos... te még azt sem tudod mi az a szerelem. És szerintem néhány év múlva te is röhögni fogsz ezen. 14 évesen már régi kapcsolatod van?! jó korán kezded...
2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fernando Gigolónak pszichiáterre lesz szüksége, Eszmeralda pedig mehet a picába
2012. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jó hogy ilyen érzelmes vagy, ne változz meg, csak válogasd meg hogy kiknek nyílsz meg és kiknek mutatod meg ezt az oldalad
2012. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok ha az én pasim ilyennel állna elő megkérezém mennyit és mit ivott. Hozzáteszem egyikünk se romantikus alkat, az érzelem a fontos, jó az ha szeretsz és viszontszeretnek. Viszont fogsz te még eleget szívni, mire eléred a 24-et lehet másképp fogsz gondolkodni. Szerintem nyálas, mindenesetre nem akrok neked rosszat kívánom hogy sokáig érezd így
2012. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem borzalmas, de én 21 vagyok már, és amint láttam egy korábbi hozzászóló annyi idős mint ti, és neki tetszett

azt hiszem akkor viszont a ti korosztályotoknak ez menő

bár én nagyon fancsali pofát vágnék hozzá :D kicsit erőltetett

bocsi:D

2012. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!