Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, ha a legjobb...

Mire gondolnátok, ha a legjobb barátotok ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Ez pasiról van szó. Már évek óta ismerjük egymást, mondhatni legjobb barátok vagyunk. Nemrég azt mondta, hogy majd engem szeretne feleségül venni. Neki most van barátnője, sőt mostanában egy csomó nője volt de valahogy egyik kapcsolata se tartott tovább pár napnál/hétnél.

Az anyukája és a haverjai is azt mondják, hogy mi nagyon összeillünk.

Azt mondta, hogy velem érzi a legjobban magát, és azt is, hogy még egy ilyen nő nincs mint én.


2010. nov. 9. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerelmes beléd, szerintem egyértelmű :)
2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is szeret! Remélem te is őt, és akkor minden szuper! :)

Ne ha nem akkor mond meg neki ne reménykedjen hiába! :(

2010. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Vannak a dögös csajok, és vannak a feleségnek valók. Te az utóbbi vagy. Előtted ki akart próbálni még 1-2 bombanőt, de rólad azt gondolja, h hűséges lennél, és szeretnéd, + nevelnéd a kölykeit, + finomakat főznél...vagyis, h jó feleség lennél ...XD vicceltem, biztos azért mondja, m szeret...de akkor miért nem jöttetek még össze? Van barátod?
2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Itt az a lényeg, hogy te mit gondolsz. És nemcsak arról amit mondott,hanem róla. Mint partnerről. Te hasonlóan érzel?


Amikor 16 éves voltam volt egy hatalmas nagy szerelmem. Sosem jártunk, elég szélhámos típus volt. De közel egy éven keresztül minden hétvégén együtt voltunk discóban és jókat csókolóztunk. De ennyi. Viszont megbeszéltünk, ha ő 25 lesz én meg 23 majd összeházasodunk, mert teljesen jók lennénk együtt. Évekig emlékeztettük egymást a megbeszéltekre még úgy is, ha épp hónapok óta nem láttuk egymást. Aztán persze mikor megjött a nagyon nagy Ő, akkor feledésbe merült a dolog. Mondtam is neki, amikor jóval az esküvőnk után találkoztunk, hogy aztaaaa, elfelejtettem, hogy hozzád kellett volna mennem. :DD

2010. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi kedves harmadik válaszoló, "kedves" vagy!:)

Nagyon rendes, kedves, őszinte ember, de én csak barátként tudok ránézni!:(

2010. nov. 9. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeret, hogyhogy nem vagy még a barátnője? Minek neki más nő?
2010. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak alibiből járt lányokkal?...
2010. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mostanában elég sokat bulizik. Szinte minden reggel más lány mellett ébred. Még sose kérdezte meg konkrétan, hogy járnék-e vele. Csak célozgatott rá...
2010. nov. 9. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is fura. Csajozik, szórakozik, aztán ha majd megunta ezt az életformát, akkor kellene egy jó kis feleség. Én nem szeretném ezt a szerepet fölvállalni. Úgy tűnik, hogy te sem.
2010. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem értem mi rosszat írtam én (2.) vagy az első válaszadó h le kell pontozni... ezért nem szeretem ezt az oldalt.
2010. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!