Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájtanátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok, ha megtudnátok hogy a párotok a nyolc hónapos kapcsolatotok alatt, az utolsó három hónapban 2x is megcsalt?

Figyelt kérdés

Ahogy az fentebb írtam a barátommal nyolc hónapja vagyunk együtt, de most bevallotta hogy megcsalt kétszer is!

Mikor közölte nem válaszoltam semmit , inkább csak kiborultam és elsírtam magam, miközben ő magyarázkodott.Aztán én elmentem mert nem voltam kíváncsi a mondani valójára, azóta folyamatosan hívogat, de nem veszem fel, azon gondolkozok hogy megbocsájtsak-e.

Igazából szeretem de fogalmam sincs mit tegyek, hogy ezek után lehet- e bármi is olyan mint régen...

Kérlek segítsetek!

Ti mit tennétek ebben a helyzetben???



2012. nov. 4. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
ott hagynám ahol van
2012. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanék meg.
2012. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem bocsátanám meg neki. Jól tökön rúgnám, aztán elküldeném a fenébe. Hűség alap egy kapcsolatban. Ha az nincs meg, akkor megette a fene az egészet.


Ha pedig visszafogadod, akkor állandóan kételkedni fogsz a hűségében és ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

Persze vannak olyanok, akik megbocsátottak a másiknak, boldogan élnek, amíg nem, de ez csak kevesekről mondható el.

2012. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hogy történt a színvallás? Mit mondott, miért vallotta be? Vagy kiderült valahogy?
2012. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
15%

Popper Péter mondta egyszer ezt a történetet:

"Egyszer egy egyetemi előadásom után odajött hozzám egy csapat hallgató, és egy lány azt kérdezte, hogy szerintem érdemes e még együtt lennie a barátjával, mikor az átverte és megcsalta őt. A csapat többi tagja azt kérdezte tőle, hogy "Milyen kérdés ez? Miért kéne vele lenned továbbra is? hát becsapott!", mire alány azt felelte, hogy "mert szeretem". Ezek után mikor ismét felém fordult, csak annyit mondtam: tudod már a választ"


rossz embert is lehet szeretni, és nincs arra semmi garancia, hogy továbbra is rossz lesz (való igaz, arra sincs, hogy megváltozik)


szerintem kérdezd meg, hogy röviden miért tette: hirtelen vágyból, vagy a kapcsolat hiányosságából, vagy mert unatkozott, stb...

sokszor a megcsalásért a megcsalt fél is nagyban felelős!


és már az is valami, hogy bevallotta, és nem mástól tudod.. ha bevallotta, akkor az azt jelenti, hogy őt is nyomasztotta (és ezt az is bizonyítja, hogy azóta keres)


nem kell olyannak lennie, mint régen! és egy válság után általában még jobb is szokott lenni egy kapcsolat:P


bocsájtsd meg neki, de ne adj neki teljes bizalmat.. nem azt mondom, hogy mindig gyanakodj, de éreztesd vele, hogy nem kapja a bocsánatot csakúgy



egyszer én is megcsaltam a barátnőmet.. azonnal bevallottam neki.. egy jó ideig bizalmatlan volt velem, de azóta eltelt másfél év, és mikor megcsalás van témában és odavetem, hogy "én is megcsaltalak", akkor azt feleli: "nem, nem csaltál meg" :)

2012. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3. válasz. Ha egyszer megtette, sőt kétszer, többször is meg fogja tenni. Pláne ha még csak 8 hónapos kapcsolatról van szó. Mit tennél ha már otthon ülsz 2 gyerekkel, ő meg kalandra vágyik. De sorolni lehetne még.
2012. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Megfogadom a tanácsot, ezentúl majd én is megcsalom azt akit "szeretek" aztán meg bevallom neki. Mivel elmondtam hogy milyen rossz dolgot csináltam, ezért megérdemlem a megbocsájtást. Hú mostantól tuti félre lépek:) Hiszen ez nem számít. És tök izgalmas számomra ez a lehetőség!
2012. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7-es, te miről beszélsz? Nem minden nő lábtörlő, amibe beletörölhetik a lábukat! Ha engem megcsalnának, röpülne az illető, mint a szél. Ha mondjuk családom is lenne, akkor mondjuk talán más lenne a helyzet (anyagiak, gyerekek stb.). De milyen szemétség megcsalni a másikat. Ez olyan, mintha semmibe venném az illetőt. És most itt nem arról van szó szerintem, hogy a megcsalt fél is hibás a dologban. A srác csak egyszerűen nem bírt a farkával. Ennyire tartotta értékesnek a barátnőjét.
2012. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A 7-es vagyok, és az 5-ős válaszára reagáltam.
2012. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsi. :S
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!