Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy alakult a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy alakult a kapcsolatotok a gyerek születése után a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Az emberi nexusra, vagy a szexuális kapcsolatra?
2012. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy összességében...Érzelmileg, szexuálisan...
2012. szept. 28. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megfogalmazni!Talán elkeserítően.Részemről minden rendben,de a párom alig akar velem lenni,mindig van valami kifogás vagy fáradt vagy mindjárt felébred a gyerek mert mocorog stb.Így ha ez az összhang nincs meg akkor a türelem és komprumisszum,alkalmazkodás is nehezebben megy.Hiába vagyok kedves és mosolygós,súlyfelesleg sem maradt sok rajtam és úgy érzem mindenre csak rám nincs idő.Munka és a sport!Én meg már csak anya!! :(((
2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát ez tényleg nem jó. Pedig azt hittem inkább ilyenkor a nők változnak meg, ők nem akarnak szexet, nem foglalkoznak a párjukkal, stb.....

2012. szept. 28. 11:19
 5/6 anonim válasza:
81%
Mi elváltunk mikor 1,5 éves volt,ehez az elhidegülés,a sok gond és a fáradság illetve a tulhajtottság vezetett a férjem részéről,mert ő melózótt én meg othon voltam a gyerekkel és mire hazaért én is kivoltam az egyedülléttől illtve az ő hiányátol,ő meg szeretett volna nyugit,pihit, hát ennyi kell egy váláshoz!!
2012. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dolgozom a témán hogy ne így legyen.Annyira stresszes a munka miatt,nagy a felelőssége.Imádja a picit siet haza a munkából fürdetni nem csavarog,de a heti 2 edzésre elmegy ami fontos is mert valahol neki is ki kell kapcsolódni.De rám már nincs idő.Vacsizik és mint egy hulla alszik.Én meg azon gondolkozom mi lesz így velünk?A stresszt nem tudom megszüntetni.És ez még évekig így mehet.Kirándulni járunk 7 végén de érzem rajta hogy csak testben van ott.Amúgy a gondokkal és a munkában.
2012. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!