Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és kb egy hónapja reménytelenül szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe. De én ezt nem akartam:S Lehet hogy sokszor túl közel kerülünk egymáshoz, ölelések, puszi, kézfogás és ez váltotta ki nálam,de é ezt nem birom....egyszerűen kivagyok. Nincs akivel beszéljek róla, elmondani neki pedig nem akarom. Nem akarom tönkretenni az eddigi legjobb barátságom.

Mellesleg ilyen japán, korea mániás vagyok és azokban elég gyakran megjelenik a yaoi(fiúszerelem) és yuri( lány szerelem)...mindketten szeretjük őket, ez is lehet kiváltója, de én most baromira szerelmes vagyok és tényleg nem birom...mit csináljak?

Akárhányszor mellette vagyok, és hiába ölel meg még jobban akarom, és néha meg akarom csókolni...

A barátnőm elég hetero tipus szóval még jobban félek. Valljak neki? Próbáltam nem vele lenni, de csak rosszabb lett:S



2012. nov. 5. 18:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki bátran.Ezért nem fog haragudni.Öntsd ki a lelked.Majd ketten találtok rá megoldást.Jobb mintha magadban őrölnéd a dolgot
2012. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
95%

Dettó helyzet. Évek óta így vagyok vele én is, és mikor megölel, vagy odabújik szorosan, akkor a legnehezebb kibírni hogy ne lépjek tovább.

Én nem mertem neki bevallani mert félek hogy annyi lesz a barátságunknak.

2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ez egyszerű szeretethiány. Ne lihegd túl,ha egy pasi lenne ilyen veled akkor ő kellene,csak az érzést hiányolod,nem a barátnődbe vagy szerelmes!
2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
66%

Mondd el neki. Mert, gondolj bele, ha mondjuk te hetero lennél, és beléd szeretne a barátnőd, neked sem tetszene hogy titokban ácsingózik rád, ölelget stb...


Lehet hogy neki te nem jössz be, undorodna tőled, ha tudná, hogy szereted...ÉS ez nem szép tőled. Ha meg bejössz neki, az tök jó lesz...

2012. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen én nem mondtam meg mert féltem h akkor annyi lenne a barátságunknak ezért csak magamban szenvedtem de egy idő után elmúlt. én nem mernék kockáztatni h elmondjam egyszer úgyis elmúlik de tudom h milyen rossz sajnos!
2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
K...kiszedte belőlem...és most nem tudom mi lesz...holnap..nem merek a szemébe nézni:(...
2012. nov. 5. 21:08
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szedte ki belőled? Chaten? És mit reagált? Örült?
2012. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Hát már hónapok óta depis vagyok és egyszerűen nem birtam se én se ő.....szóval rávezettem és kitalálta....és mentem suliba...nagyon nehéz volt...egész nap remegtem, féltem tőle, a reakiójától de nagyából úgy bánt velem mint ahogy szokott ölelgetett, megpuszilt és fogta a kezem....kár hogy én ilyenkor teljesen mást érzek, és alig birom visszafogni magam:S....aztán most beszéltünk és azt mondta nem tudja mit érez....gondolom én semmit csak összezavarodott.....de mostantól minden erőőmel azon leszek hogy túllépjek rajta..miatta.....mert tudom hogy ő nem olyan, de mégsem akarom elveszíten,szóval az egyetlen teendő, hogy én próbálok változtatni:S
2012. nov. 6. 19:25
 9/65 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átmeneti ez az érzésed és el fog múlni. A legfontosabb, hogy a barátságotok mindenképpen megmarad.
2012. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves kis valós történet....

Remélem sikerül megoldásra jutnotok!

Én sajnos nem tudok segíteni :(

Nekem az tetszik (NAGYON), ha két fiú szereti egymást :D

2012. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!