Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de ő szerelmes a legjobb barátnőmbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozd össze őket, mert a legjobb barátnőd boldogsága fontos kell, hogy legyen neked. Te meg keress valaki mást.
2012. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a barátnőm nem szerelmes belé
2012. szept. 7. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd, ha a "ha ló nincs, szamár is jó" alapon járna veled? Mert így csak erre számíthatsz. Nem mindenkit kaphatunk meg, ebbe bele kell törődni. Legalább is nem mindegy, milyen áron kapunk meg valakit.

Ha pedig nagyon kell neked, akkor hívd el valahová, ma már lányoknak sem ciki randira hívni a fiút. De szerintem nem éri meg.

2012. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem :( megpróbálom elfelejteni.

Köszi

2012. szept. 7. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:

ne add fel!

10-es vagy?

2012. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen 10-es?
2012. szept. 8. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
10. osztályos?
2012. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. szept. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!