Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy így is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy így is ilyen hamar elmegy?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem vagyunk együtt de kavargatunk és mar többször is lefeküdtünk de ő sose birja tovább max 2 3 percig. Azt mondja hogy nem szeret és nemérez irántam semmitsem.Lehetséges az hogy valóban nem szeret és ilyenhamar elmegy? Vagy valóban érez irántam valamit?Mi lehet az oka? Állítólag más lánnyal tovább birja

2012. nov. 6. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
anyám borogass ... és gondolom ehhez vagy legalább 17 éves ... reggeli tornaként dugtok, vagy mi? ... silány kapcsolat az biztos (a gyerek meg csak ennyit tud bárkivel)
2012. nov. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha 2-3percig birja, akkor gyulol

ha 3-4percig birja, akkor majdnem gyulol

ha tovabb, akkor oda van erted


de ezeknek a fuggvenye valtozik az eghajlattal es az idojarasi korulmenyekkel... :*

2012. nov. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet mindenkivel eddig bírja, de vissz tudják tartani valameddig, szóval nekem ez inkább azt mutatja hogy nem érdekled mert a te örömöddel nem foglalkozik...
2012. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmes beled, ha nehez kimutatnia.


Viccet felreteve pedig a vilag megerett a pusztulasra.

2012. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki képes olyannal lefeküdni aki nem érez iránta semmit, azt tudod hogy nevezik, ugye? Amúgy ha kb. 15 éves a kisfiú, akkor természetes, hogy csak eddig bírja :D
2012. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál!
2012. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamuzik.

Minel jobb a csaj annal kevesebb ideig birja altalaban egy ferfi.

Tehat o nagyon fiatal,te meg jo csaj vagy.:)

2012. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!