Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég hamar elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég hamar elmegy és így nem tud kielégíteni maximálisan, mi a megoldás (van bővebb magyarázat is)?

Figyelt kérdés

Szóval elég gyakran szexelünk és az a baj, hogy 20 percnél tovább sosem bírja, eddig sosem élveztem el és ez nekem is rossz, és mikor mondom neki, hogy nem mentem el ő akkor szörnyen érzi magát. Azt mondta, hogy venni fog késleltető gyógyszert, hogy jobban bírja és bármit kérek megteszi nekem csak énis élvezzem. Szerintetek ez megoldás??

És mégegy kérdés: hogy tud a legkönnyebb módon a csúcsra juttatni?


2012. jan. 10. 12:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
állítolag az anál az hamarabb juttatna téged a csúcsra ,de ha nem akarsz ilyen módszerekhez folyamodni akkor esetleg ajánlom a kutyapózt. Mivel ebben a pózben is olyan behatás ér ami nálad is gyorsíthatja a csúcsra jutás idejét.
2012. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%

Késleltető gyógyszer? Atyaég...

Miért nem nyal ki rendesen szex előtt vagy után, ha neked nincs hüvelyi orgazmusod?

2012. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
Nyújtsátok el az előjátékot és gyorsabban el fogsz menni, vagy mondd a barátodnak, hogy masztizzon mielőtt szexeltek... Ne gyógyszert vegyen, hanem ismerje meg magát és gyakoroljon először egyedül, majd veled... Helyes légzéssel és irányított mozgással jó sokáig el lehet húzni azt ;) Csak gyakorlás kérdése :P
2012. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
24%
Két nagy pofon! Tartsa vissza és kész! Legyen már ember a talpán!
2012. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
Vagy az is elég, ha addig nyal, míg már majdnem elélvezel, és te akkor gyorsan ráülsz. Hidd el, nagyon jó úgy is.
2012. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van előttem szólónak, ha előtte orálisan kényeztet sokáig, úgy, hogy majd' megőrülj tőle, nincs az az isten, hogy nem mész el szex közben (vagy még előtte)
2012. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

azt mondta h nem bírja visszatartani.

mindig úgy szexelünk, hogy előtte kiverem neki, meg ő is ujjaz, izgat de ígysem nagyon bírja

a kutyapóz tökjó, de ott is hamar elélvez

2012. jan. 10. 12:32
 8/33 anonim ***** válasza:
Mikor elmakar menni a pasid,vegye ki várjon vele míg elnem múllik,Azután viszarakja és tolhasa úgyan eddig míg érzi hogy elmegy,és addig játszátok ezt amíg te elnem mész normálisan,1-2 hét folyamatos sex után a pasid is birnifogja,sőt még ő nyagadt téged hogy mért mész el olyan hamar,tapasztalat,Neagódj!
2012. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
De miért csak ujjaz, ha az neked nyilvánvalóan nem elég?
2012. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
próbáltuk azt hogy kiveszi, de ígyse lett jobb. :/ kezdek aggódni
2012. jan. 10. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!