Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tarthat egy tiniszerelem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat egy tiniszerelem egy életre? Lehetséges hogy komoly a dolog?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon elszánt! Már több mint egy éve folyamatosan szerelmes belém és én nemrég kezdtem el vele járni! fantasztikus srác és néha megijeszt a magabiztossága,már a szülei is tudnak rólam,persze nem mutatott be nekik,én még nem szeretném ezt olyan komolyan venni! viszont ő nagyon elszánt,már a jövőről beszél,sőt ha a közelemben van,nem lehet rá ismerni..csak miattam kezdett el tanulni,hogy bizonyítson!! szerintetek???

2012. nov. 6. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire tini? 18-20 körül már kialakulhat élethosszig tartó dolog. Az alatt nem nagyon találni rá példát. Olyat ahol mind a két fél önszántából van egymással...
2012. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz a te érzéseidnek is a helyén kell lenniük.

A tündérmese megtörténhet, a szomszédunkban él egy idősebb (65-75 )közötti pár és ők gimnázium óta vannak együtt :)

2012. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aham.. h ne:D már több, mint 1 éve? majd ha 4-5 éve tart, na, akkor mondhatod, h komoly.. vagy h komolyan akart vmit.. de most még semmit ne vegyél biztosra..
2012. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 éves a srác! :) és én is!
2012. nov. 6. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit fiatalok vagytok ehhez :)
2012. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á...elmúlik, de addig is jó ha ilyen jó hatással vagytok egymásra
2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, akkor ti még nagyon fiatalok vagytok, h ilyen nagy szavakkal dobálózzatok:D
2012. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!