Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyíltan megmondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíltan megmondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot de csak szexre használni sem akar, mert tisztel. Egyébként pedig brutál szenvedély van közöttünk! Akkor mit akar, miért keres?

Figyelt kérdés
3 hónapja tart az ismerkedés, volt csók, érezzük mindketten, h működik a kémia is. Én nem szoktam keresni, ő kb. 4 naponta igen és mindig találkozni akar. De akkor ez mire jó neki, gondolkodik rajtam?

2012. nov. 4. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszel neki,össze is jönne veled ,de sajnos a körülmények nem engedik. fél attól ,hogy téged is elveszít,mint az előző barátnőjét akivel szakítania kellett mert máshol kapott munkát mint ő.megvárja amíg minden rendeződik és utána fog lépni.arany ember lehet ha ennyire tisztel,hogy nem akar csak a szexért tartani.várj rá
2012. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Bunkó! Hatalmas bunkó. Én is az ilyeneket vonzom, vagy inkább ők engem... És hiába mondták a barátaim már első pillanattól, hogy haggyam, nem hallgattam rájuk, csak mert megvolt a kémia és mert azt hittem szeretem. Másfél év után, pont ma (éjszaka) kellett rájönnöm, hogy mekkora hülye voltam! Egy tucat ember előtt alázott meg.

Én azt tanácsolom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, hidd el jön majd valaki más, aki sokkal jobb nála! Ne akarj szenvedni mellette... ez nem érdemel meg.

2012. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez így elég jónak hangzik! :) Hasonlót mondott ... hogy volt pár komoly kapcsolata ahova nagyon beletette magát, őszintén, odafigyeléssel és mindegyik lány meglépett, mert soknak tartották a lelkesedését, figyelmét. A legutolsó ilyen óta nagykanállal eszi az életet és úgy tervezte, hogy nem köti le magát, mert érzi, hogy forr a vére és csak buli buli hátán... (33 éves egyébként)
2012. nov. 4. 09:47
 4/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. elnézést kérek, rosszul olvastam a kérdést... az előző válaszomat el lehet felejteni
2012. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, ezt őszintén sajnálom! :( Nekem még nem tanácsolták a barátaim, hogy hagyjam, mert semmivel nem bántott meg. Maximum az őszinteséggel lehetett volna, de annak meg inkább örülök. Óriásiakat bulizunk együtt,közben meg kb. úgy ölel, szorít, mintha az élete múlna rajta de utána mindig taxiba rak, nem használ ki soha semmilyen helyzetet. Talán csak annyi miatt mondták, hogy felejtsem el, mert már egy ideje húzódik ez és ha nem tud dönteni, akkor inkább hagyjuk is.
2012. nov. 4. 09:51
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Én is egy ilyen pasira vágyom csak közöttünk tényleg nem lehet semmi, mert férjnél vagyok (bár nem tudom minek még). Olyan szinten rezgés volt közöttünk, hogy inkább került. Sosem lett kimondva, megerősítve, hogy tényleg vonzódnánk egymáshoz, de tudtuk mindketten és mások is tettek célzásokat a környezetünkben, kb. hogy egy kis flört még nem a világ. De szerintem ő is úgy lehetett vele, hogy könnyebb, ha bele sem kezdünk. Azóta kerül és barátnője is lett. Hiányzik a köztünk lévő rezgés, de nagyon rendes volt, hogy nem használta ki a helyzetet.

Szóval szerintem, ha a következő szint nem az lesz, hogy csak néha mégis egy kis szex, de dönteni még mindig nem akar, akkor tényleg érdemes lehetne rá várni. Nem kéne bevallanom, de egy picit irigyellek.


jeérdemes lehet rá várni.

2012. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy egy korosztály vagytok? Úgy értem nem tini vagy? Akkor egy picit másról is szólhat a dolog.
2012. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sok alkalma lett volna kihasználni a helyzetet, akár úgy, hogy haza akar hozni, vagy tánc közben túlmenni határokon... de nem tette soha. Viszont mindezt úgy, hogy ami belefér úgy, hogy ne legyen tolakodó és kellemetlen, abban minden benne volt.... Ezért nehéz erről lemondani, mert érzem, hogy nagyon is van benne valami, de vagy tőlem, vagy magától van megijedve.
2012. nov. 4. 10:26
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja nem tini. Én 30 éves vagyok (saját lakás,saját autó,dolgozom,szüleimet támogatom, úgy gondolom normális értékrend...)
2012. nov. 4. 10:28
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor tartom, amit írtam.

30 N :)

2012. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!