Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érez még valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez még valamit a barátom az exe iránt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem azért szakítottak mert bármi probléma lett volna köztük, hanem mert a barátom elköltözött abból a városból ahol a lánnyal laktak. Minden jó volt köztük, és nagyon szerelmesek voltak a lány meg hihetetlenül szép nagy mellekkel, hosszú fekete haj, szoli műköröm minden pasi álma...eleinte még visszajárogatott a városba de aztán ez nem mindig jött össze neki vagy a lánynak és kicsit eltávolodtak egymástól. mi 1 éve vagyunk együtt, de tavaly nyáron még szerelmet vallott a lánynak hogy még mindig nem tudta elfelejteni. amióta velem van látom hogy engem szeret, de ha valami probléma van köztünk, az exéhez menekül és vele beszéli meg nagyon egymásra vannak hangolva és nem tudom hogy mit tegyek. nagyon féltékeny vagyok és nem tudom hogy benne van-e még ez a lány és én csak egy pótléknak érzem magam amiért nem lehet azzal "akit igazán szeret". tudom hogy engem is szeret meg mondja is, de azt érzem hogy a csaj még benne van a szívében. mit tegyek?

2012. nov. 7. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Az exe iránt én pl mindig reménykedést vártam a 90-es években mikor egy dos-os játék könyvtárában megpillantottam ezt a kiterjesztést, pl.: prince.exe, wolf3d.exe, hjaa!. egyből felvillanyozódtam búskomorságomból és kipirult arccal megnyitottam őket.
2012. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pasiként állítom, hogy nem "valamit" érez, hanem szerelmes. De ez ne zavarjon, mert téged is szeret, és aki esténként a pasi mellé bebújik az ágyba, azé a biológiai előny. :) Teljesen kisajátítani úgysem tudod az elméjét, féltékenykedni felesleges, csak olaj a tűzre. Ha már nagyon zavar, amit csinál, mondd meg neki őszintén, hogy felőled azzal kavar, akivel akar, csak ne előtted csinálja, mert ez zavar. De pl. az én feleségem -- még ha kő féltékeny is -- nem mond soha semmit és megbízik bennem, amire van is alapja.
2012. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, ilyen és hasonló esetek hogy történhetnek meg. Amit leírtál, az nem normális, és nem szabadna eltűrnöd. Én minden kapcsolatom elején tisztázom, hogy az exekkel nem szeretném, ha tartaná a kapcsolatot. tetszik tetszik, ha nem, viszlát. Nálam ez alap.

25f

2012. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális ez az egész,de ha te eltűröd,akkor megérdemled,és nem kéne siránkozni,és sajnáltatni magadat!


Szerinted a pasid szó nélkül eltűrné,hogy az exedhez rohangálj megbeszélni a gondjaidat?

Ohh nem hiszem.

Az is lehet hogy szexelnek,mikor ott van.

Te honnan tudod,ha nem látod,a barátod meg egy befolyásolható kis pocs nem hiszem hogy elmondaná.

Szeret?

Hát nem úgy tűnik,mondani akármit lehet!


Szépen állj a sarkadra,mond meg neki,hogy TE vagy a barátnője,nem múltban él az exével,vagy szüntesse meg az összejárkálást,vagy lapát.


Én valahogy nem hinnék neki,hogy így,meg úgy szerelmes volt a csajba,odajárkál,és nem történik semmi,persze,nekem meg 2 fejem van.

2012. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előzőek de harciasak vagytok... Ha egy pasinak fontos a nő is mint ember (és nem csak egy "punci"), akkor teljesen normális a kapcsolat vége után következő baráti jóviszony. Ennyi tiszteletet megérdemel egy nő.
2012. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Húhhh, vannak itt szélsőséges vélemények. Én az egyik legnagyobb exemmel tartom a kapcsolatot, ő volt az első nagy szerelem. Soha nem akartunk utána semmit, egyszerűen ismertük egymást ahhoz hogy megértsen. Igen volt olyan hogy vele beszéltem meg a párkapcsolati gondjaimat, de csak azért mert megint csak ismer és tudtam gond nélkül a fejemhez vágja ha csak az én hisztim az egész balhé. Azóta élettársa és gyereke van és most is nyugodtan fordulhatok hozzá ha valami gond van (ezek általában már műszaki jellegűek, amihez a párom nem ért)


A kérdező egy szóval nem írta hogy személyesen rohangál hozzá, hisz írta azért mentek szét mert költözés miatt kihűlt a kapcsolat. Szerintem ha interneten néha beszélnek semmi gond. Az hogy tavaly szerelmet vallott neki, nem jelenti azt hogy nem szeretett beléd hisz 1 éve vagytok együtt. Ez max a kapcsolatotok elején lehetett mikor még nem alakulnak ki az érzelmek, vagy még előtted....


De neked kell tisztázni vele ezt a helyzetet. Leülni vele és elmondani téged mi zavar. Hisz tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

2012. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már nem járkál vissza a barátom, eddig még csak egyszer volt a rokonainál, de akkor velem. amióta velem van kettesben nem találkoztak, de a buliban ahol tudtuk hogy a csaj is ott lesz a barátom egész este csak nézelődött és kereste a csajt aztán amikor odajött a csaj, eléggé örültek egymásnak. aztán sajnos miattam nem tudtak eléggé egymásba mélyedni és ezután sajnálkoztak egymásnak hogy nem tölthettek együtt több időt...ha pedig ezeket szóvá teszem, akkor én vagyok leosztva hogy pedig engem szeret és amúgy miért lenne velem ha nem engem szeretne meg miért vitt volna oda magával, mehetett volna egyedül is bulizni a csajjal. de szerintem csak azért vitt, mert tudta hogy ezért én szakítottam volna vele.....de nem tudom. tanácstalan vagyok hogy mi ez az egész
2012. nov. 7. 10:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor is mond ezt,ha majd nálad is az lesz,hogy összejössz egy pasival,majd ha problémái lesznek,akkor ahhoz a nőhöz megy,akibe halálosan szerelmes volt.

Istenem!

Olyan könnyen beszélsz,nem hiszem el,hogy téged nem zavarna.

2012. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben,azért tudok véleményt mondani!

A barátom jött azzal,hogy régóta ismeri az exét,sokat segítenek egymásnak,ne aggódjak,nincs köztük semmi,aztán kiderült hogy igen is volt,engem meg be akartak szervezni egy 3-asba.

Nem mondom hogy ez minden esetben így van.

Nekem viszont akkor is az a véleményem,hogy ami a múlt,az a múlt.

Ha annyira barátkozni akarnak,ott a Facebook,az Msn,beszéljenek ott,az még nem zavar.

De ne találkozzanak személyesen,pláne ne kettesben,azért ez mégiscsak zavaró,szerintem nem csak én gondolom így.

2012. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, igen a páromnak is vannak női barátai és van köztük olyan akivel össze szeretett volna jönni és halálosan szerelmes volt. Most barátok, néha beugrik hozzá a munkahelyére beszélgetni, van hogy egyedül, van hogy velem.

Tudod ha én elfogadtatom vele azt a helyzetet hogy tartom a kapcsolatot az exemmel, logikus hogy én sem hepajozok érte.....

Egy kapcsolat a bizalmon alapul. És gy tökéletesen működő kapcsolatból nem lehet kiszakítani senkit. HA elmegy ott már a kapcsolattal is gond van és előbb utóbb vége lenne....

2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!